Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

na zlecenie kolegi na sprzedaz jego E34.auto dopieszczone pod kazdym wzgledem.jedno.z ladniejszych e34 w Polsce.z silnika mozna zjesc sniadanie.wiecej info pod numerem tel 791161140 Fabian Cena 17.000zł

Edytowane przez przemo_wrc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio stała e34 za 14 do poprawek...a miała ich sporo....wszyscy sie zachwycali....a tu 3 tys wiecej i cena za duża:D:P znając życie to da rade z ceny coś urwac.....17 to naprawde sporo....ponoc z pewnych rak..alnie nigdy nie wiadomo......

zawsze można kupić taniej i samemu włozyć z 10 tys do stanu....wystarczającego do spełnienia swoich oczekiwań:D

Edytowane przez willi230
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu była kogoś z Syndykatu.Autko z warszawy przyjechało kilka lat temu do nas i od tej pory jest w jednych rękach.Dla mnie 17 tys. to ok cena za to auto.... Gdy by nie to ze kupiłem 740D to bym sie zastanowił:) Aha i właściciel na pewno nie odda auta łepkowi który przyjedzie i zapyta czy " dobrze laka pali "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

) Aha i właściciel na pewno nie odda auta łepkowi który przyjedzie i zapyta czy " dobrze laka pali "

Mysle ze jesli ten lepek spyta czy dobrze laka pali, i bedzie mial 16500 w rekach to napewno odda ;)

Niemniej, ladna fura. Cena nie jest jednak mala. Rocznik tutaj nie jest najwazniejszy, bo mozesz miec 88rok ze zdrowsza blacha i silnikiem niz nie jeden 92 rok. Najwazniejsza blacha i zeby samochod nie byl po przejsciach. Pozdro w sprzedazy.

Edytowane przez woz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waż ne jest aby sprzedać a nie patrzec komu się sprzedaje.

Jak zapłąci to niech i ją nawet spali za bramą, ważne że kasa jest na dłoni- moje podejście do takiego gadania. :)

Zgadzam się. Chociaż kiedyś też miałem takie podejście, że jak sprzedaje, to osobie która będzie dbała, itp. itd. Ale z biegiem czasu zaczęło mnie to ch..a obchodzić:D

Poza tym fura fajna, znajomy z forum szukał ostatnio e34 w przyzwoitym stanie, ale po obejrzeniu kilku sztuk stwierdził, że jego e34 jest naprawdę ok i nie ma sensu zmieniać:wink:

Sorry za off topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waż ne jest aby sprzedać a nie patrzec komu się sprzedaje.

Jak zapłąci to niech i ją nawet spali za bramą, ważne że kasa jest na dłoni- moje podejście do takiego gadania. :)

Chiccoo Ty zmieniasz furę 5 razy do roku dlatego masz takie podejście , tanio kupić podpicować trochę polatać , sprzedać i poszukać kolejnej okazji :)

Ja podobnie jak wiele osób na forum mam podejście zupełnie odwrotne traktuję furę niekiedy jako członka rodziny , stąd jak najbardziej jestem w stanie zrozumieć to że żal im się rozstawać z autem i chcieliby żeby u następnego właściciela nie miała gorzej niż do tej pory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stąd jak najbardziej jestem w stanie zrozumieć to że żal im się rozstawać z autem i chcieliby żeby u następnego właściciela nie miała gorzej niż do tej pory

Po bordowej płakałam cały wieczór i cóż z biegiem czasu wiemy, że nie poszła w dobre ręce :(

Sory za OFF Topic, a buma ładna, ale 17 000 to chyba bym nie dała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak wiele osób na forum mam podejście zupełnie odwrotne traktuję furę niekiedy jako członka rodziny , stąd jak najbardziej jestem w stanie zrozumieć to że żal im się rozstawać z autem i chcieliby żeby u następnego właściciela nie miała gorzej niż do tej pory

Więc czemu sie rozstawać?- zawsze można kolekcjonować :)

Samochód to zecz martwa więc nie można porównywać do człowieka- dziś jest juto nie.

A co do mnie to fury mi sie nudzą- sam czasem myśle czemu tak zmieniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak wiele osób na forum mam podejście zupełnie odwrotne traktuję furę niekiedy jako członka rodziny , stąd jak najbardziej jestem w stanie zrozumieć to że żal im się rozstawać z autem i chcieliby żeby u następnego właściciela nie miała gorzej niż do tej pory :)

...ahhh, albo np wiedzac ze sie sprzeda samochod chcac go doprowadzic jeszcze do jak najlepszego stanu. Czasami zastanawiam sie czy to jest prawidlowe podejscie czy idiotyzm, ale patrzac na to ze strony logicznej raczej to drugie... :lolol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa jest bardzo prosta, użytkowników e34 można podzielić na dwie grupy: pierwsza co chce jeździć czymkolwiek (z naciskiem żeby było przestronne, potrafiło palić kapcia itp.) byle było tanio, osobnicy ci zazwyczaj kupują jakieś truchło zajeżdżają je i kupują następne. I druga grupa czyli koneserzy którzy świadomie wybierają e34 pomimo że mogliby kupić e39 np.: tacy jak ja, Dziki itd. Pierwsza grupa nigdy nie zrozumie jak można włożyć w 20-letnie auto 10 czy 20 tys. PLN. A wracając do ceny za tą 535 to jeśli faktycznie jest to lalka i bynajmniej nie chodzi mi o budę (nowe OE czujniki, uszczelki, zawieszenie itd) to cena wcale nie jest wygórowana, oczywiście dla kogoś kto chce utrzymać takie auto na poziomie "zawsze do jazdy".

Edytowane przez probin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
sprawa jest bardzo prosta, użytkowników e34 można podzielić na dwie grupy: pierwsza co chce jeździć czymkolwiek (z naciskiem żeby było przestronne, potrafiło palić kapcia itp.) byle było tanio, osobnicy ci zazwyczaj kupują jakieś truchło zajeżdżają je i kupują następne. I druga grupa czyli koneserzy którzy świadomie wybierają e34 pomimo że mogliby kupić e39 np.: tacy jak ja, Dziki itd. Pierwsza grupa nigdy nie zrozumie jak można włożyć w 20-letnie auto 10 czy 20 tys. PLN. A wracając do ceny za tą 535 to jeśli faktycznie jest to lalka i bynajmniej nie chodzi mi o budę (nowe OE czujniki, uszczelki, zawieszenie itd) to cena wcale nie jest wygórowana, oczywiście dla kogoś kto chce utrzymać takie auto na poziomie "zawsze do jazdy".

Zgadam się z tym.

Ale uważam że opis do auta musi być większy ze wszystkimi szczegółami, jeżeli sprzedawca chce sprzedać w tej cenie. I naprawdę to nie jest duża cena za ę34 w dobrym stanie.

I, jeden może uważać że auto jest lalka, a inny zdecyduje że to "wiadro ze śrubami"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...