Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie, mam na sprzedaż piękne e34 z praktycznie pełnym wyposażeniem jak na ten rok oprócz klimy.

Znajomy ma na sprzedaż kompletny zestaw klimy za ok 250-300zł tylko trzeba założyć we własnym zakresie

Cena 5.5tys do negocjacji tel 785 88 30 10

88r. 240tys kolor cirrusbluemetallic

obraz002ui.jpg

Sekwencja BRC z maja tego roku

Opłaty do marca

Wyposażenie:

- ABS,

- el. szyby, el. lusterka

- centralny zamek

- wspomaganie kierownicy

- piękna czarna skóra w bdb stanie bez żadnych dziur i przetarć wykończona pięknym prawie czarnym drewnem, oryginalna drewniana gałka zmiany biegów bmw

- 3 podłokietniki

- podgrzewane fotele, fotel kierowcy pompowany

- szpera !

- komputer pokładowy pod licznikiem

- komputer OBC 4 przyciski

- zestaw xenonów na światłach drogowych

- lampy tył RED-WHITE

- piękne felgi z szerokim 7cm polerowanym rantem 16" 8.5" szerokości z oponkami w bdb stanie ( 2xgoodyear,2xbridgestone)

- niecieknący, sprawny szyberdach

- OC i przegląd do marca, opłacone bez żadnych rat

- radio-cd, mp3, USB, DIVX

- zmieniarka na płyty ALPINE

- oryginalna lotka Hella na tylnej klapie

- trójramienna kierownica

- roleta tylnej szyby

więcej info w ogłoszeniu na otomoto. Auto do obejrzenia w Strzelinie

do lekkich poprawek blacharsko-lakierniczych

obraz010zo.jpg

obraz009xxf.jpg

obraz016a.jpg

Edytowane przez rafalBMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przybliże kolegom troche to ogłoszenie bo oglądałem tą furke :) Awięc silnik totalna porazka,faluja obroty,cały! zalany olejem... prawie kapie z niego xD jakies czujniki itd poodlanczane,ABS sie swieci,papiery sa niby a gaz a ja znalazlem w tych papierach jeszcze od innej bmki legalizacje ( coś kombinowane? ) auto nie przerejestrowane na posiadacza,progi od dołu w tragicznym stanie itd. :) a wiec nie ma sensu marnować pieniedzy na wache i czasu :) Pozdrawiam Runi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie zgodne z warunkami.

Jest cena,są zdjęcia,dane kontaktowe,

Jest też opis ale hmm

"wyposażenie praktycznie pełne oprócz klimatyzacji" to jest wyposażenie praktycznie niepełne.

"idealna skóra"-na zdjęciu widać bok oparcia fotela kierowcy-czyli co?-"idealna praktycznie skora oprócz przetarć"

Po takim opisie można się było domyśleć stanu o jakim pisał Runi

Szkoda że nie ma "silnik praktycznie suchy oprócz boków i spodu"lub "sekwencja praktycznie od tego auta oprócz butli,sterownika,zaworu,wtrysków i reduktora"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, pragnę wyjasnić sytuację bo koleś przesadza i to znacznie.

Po pierwsze to że silnik faluje to tylko na gazie gdy sie nie zagrzeje! na benzynie chodzi normalnie przecież. Powiedziałem koledze od razu że to wina sondy, którą dorzucam do auta. tak przynajmniej powiedzieli w serwisie AUTOGAZ że to wina tej rzeczy. Również od razu otrzymał info że do wymiany jest uszczelka pod pokrywą zaworów, czujnik ABS i zużycia klocków. ( 2 ostatnie czujniki dorzucam, nie mam czasu wymienić). Nie mam nic do ukrycia. Jakbym chciał ukryć jakieś wycieki to bym to wytarł sam i powiedział że jest wszystko ok. Papiery są normalnie, wszystko od niej tylko poprzedni właściciel przez przypadek dał z jakiejś e36. Są kompletne wraz z gwarancją. Dół żadna tragedia. Fakt trzeba zakonserwować ale tylko w miejscach gdzie fabrycznie wchodzi lewarek.

Edytowane przez rafalBMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie ma takich zdjęć bo pod maską to widać tylko lekkie pocenie koło uszczelki zaworów.

Olej w śladowych ilościach ucieka z uszczelki pomiędzy wałem a skrzynią. tak mi mechanik powiedział. Koszt tej uszczelki ok30zł. a żeby ją wymienić to wystarczy wjechać na podnośnik lub kanał, ściągnąć wał wymienić uszczelkę i założyć wał z powrotem.

Jak znajde czas to sam to zrobie. Chociaż cięzko będzie bo wychodze do pracy 6 45 a wracam 21. a w niedziele nieczynne zakłady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym samochodzie wiesz tylko tyle co powiadają panowie od gazu i mechanik?

Uszczelka pomiędzy wałem a skrzynią(simering wałka skrzyni biegów)-

"wystarczy tylko wjechać na kanał odkręcić wał ,wymienić uszczelkę ..."

Wjedź na kanał i wymień, to sam zobaczysz jakie ma znaczenie Twoje "wystarczy tylko"

Albo walnij pare fotek kontrowersyjnego stanu w/w miejsc albo uzupełnij opis.

np.silnik umyłem

Dlaczego zamieszczasz ogłoszenie na forum tematycznym z zamiarem sprzedaży auta a jednocześnie zatajasz fakty dotyczące jego stanu?

Napisz odrazu co jej dolega a nie będziesz musiał potem się tłumaczyć.

Nie ma co pisać o tym na co mają ochotę potencjalni kupcy którzy jadą 400km a trafiają na taką tylko opisową igłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka dziura po zaślepce w podłodze!?to w środku masz niezły gnój z tapicerką podłogową.Zapachy tez zaj.,ste

"progi jak widać całe-tylko to miejsce pod lewarek"

Dalej uskuteczniasz swoją błędną ocenę stanu

"stan super oprócz"

To właśnie mocowanie pod lewarek jak i wzmocnienie mocowania lewarka wewnątrz progu są newralgicznym miejscem progu!

Dziada sprzedajesz to ok-rynek jest tak duży i tak zróżnicowany,że napewno są tacy co potrzebują właśnie dziada ale nazywajmy rzeczy po imieniu.

Nie wiele o tym aucie wiesz(nie musisz przecież)ale nie pisz ze super jak nie jest.

Dajesz ogłoszenie na forum marki i się dziwisz że są pytania i że są oceny mało przychylne?Ba-sam potwierdzasz jej stan fotkami.Git tylko zmień ten opis bo kpisz z kupców.Pamiętaj że M20 to stara konstrukcja i cena aut z tym silnikiem spadają lub są niewielkie bo na M20 już mały popyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas abym znów wyjasnił sytuacje kolegi :) Po pierwsze to na zdjeciach silnika gó... widać bo zrobil je od góry szajskim aparatem a wycieki przeciez są po bokach :D Po drugie to dzien po moich oględzinach auta Nasz SPRZEDAWCA zadzwonił do mnie i powiedział ze sinik od spodu calutki umyty i ze teraz juz moge ogladac czysty... A więc fotki silnika i skrzyni NIEWAŻNE !!! oczywiście podziękowałem a po TRZECIE I NAJWAŻNIEJSZE !!! Przyjaciel naszego SPRZEDAWCY który był przy tym jak oglądałem auto powiedział ze ma kolege który za flaszke robi w aucie co tylko chce łącznie z wymiana uszczelki pod głowica czy wymiana silnika wiec straciłem jakiekolwiek nadzieje do tego auta gdy pomyślałem ze wszystko w tym aucie jest robione pewnie za flaszke w jakiejś stodole <lol> ... a co do części jakie SPRZEDAWCA NASZ :D dodaje to jakies stare uwalone i niewiadomo czy działąjące kable walające sie po bagazniku z innymi narzedziami wiec możliwe ze niesprawne jak jakis mlotek czy cos w to udezy podczas jazdy samochodem w bagazniku... Moja Rada... KOLEGO TUTAJ TEGO ŚMIECIA NIE SPRZEDASZ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ziomuś to masz spaloną fure:P

teraz są trzy opcjie....

1) robisz za***iste foty silnika....po bokach....od spodu na kanale itp:P broniac hororu....:D:D:D

2) "znikasz":bag::bag:

3) grzecznie przyznajesz sie że autko ma wady...niestety liczne...i po sprawie:lol::lol:

licz sie z tym ze jedna osoba z forum oglądała już te autko i jestes lekko mowiąc w dupie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...