Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam... planuje po zimie pomalowac moje autko i postawić je na gwincie... I mam pewien problem :D Mianowicie chciałem pomalować auto kolorkiem takim jak ma śliwa ale stwierdziłem że nie bede robił kopii jego auta bo nie wypada :D Śliwa miał swoja koncepcje na oryginalny kolor więc i ja musze coś wymyślic :D Mianowicie wpadł mi w oko Pomarańcz Lamborgini... chciałbym usłyszeć wasze oipinie czy pasuje taki kolor do tego auta i może jakieś wasze propozycje co do kolorku :) Pozder !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dwa razy swoją sam malowałem i sie zastanawiałem nad kolorem........teraz....jakbym robił bandyte....to jedyny słuszny kolor jak dla mnie to ciemny szary.....taki ciemny popielaty....plus czarne dodatki......czarna nera...listwy....felgi.....czarny szyber!! będzie kozak!!:):).....popielaty<ale ciemny> z czarnym będzie robił robote...:drool: będzie oryginalnie i grubo<bmw_1><bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem powinieneś pomalować kolorkiem jaki się tobie najbardziej podoba apotem kilka dodatków ja np będę swoją coupetę malował na czerwony metalik i trochę carbonu do tego czarne fele się jeszcze zobaczy najlepsze pomysły wychodzą w trakcie robienia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że jedna u mnie jeździ w takim kolorze, jak mówisz i nie podoba mi się to za uj ;P Ale to Twoje auto i myślę, że dopóki nie pierdykniesz jej w jakiś róż, czy coś - to nikt na Tobie psów wieszał nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomarańcz jak najbardziej za :), ale kolorów pomarańczy jest od groma (a kobiety widzą jeszcze więcej :D)

najważniejsze żeby Tobie się widzial

pomysł z karbonem całkiem spoko (jak u Matiego - tylko będzie się bardziej wyróżniał w pomarańczu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jedyny słuszny kolor jak dla mnie to ciemny szary.....taki ciemny popielaty....plus czarne dodatki......czarna nera...listwy....felgi.....czarny szyber!!

Dokladnie taka sama koncepcje mialem kidys :) Szary mat reszta w czern !!

Powiem Ci, że jedna u mnie jeździ w takim kolorze, jak mówisz i nie podoba mi się to za uj ;P

Tez widzialem taka we Wroclawiu. I tak jak tobie mi tez sie to w ogule niepodoba zalatuje Honda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...