Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z racji że muszę ładny kawałek dojeżdżać do szkoły, zdecydowałem się kupić zestaw CB.

Co do radia wybór padł na CB RADIO PRESIDENT HARRY III ASC ( zastanawiam się ewentualnie nad johny III asc)

Problem głownie tkwi w kupnie anteny, bo jestem zielony w tym temacie.

Szukam anten głownie 5/8 gdyż z tego co wiadomo są najlepsze na trasy ( w ostateczności 1/2 fali )

Szukam anteny max do 1,5m

Zastanawiałem się nad :

SIRIO TURBO 1000 BLUE LINE

SIRIO ML-145

PRESIDENT ML-145 ( 2 x droższa od odpowiednika sirio, ale czy 2x lepsza?)

Macie może jakieś propozycje. rady??

[h=1][/h]

[h=1][/h]

[h=1][/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam cb radio Unidena jest on produkowany na podzespołach presidenta żadnych problemów nie mam i taką antenę http://allegro.pl/antena-cb-lemm-at-900-sklep-krakow-i1924012144.html bardzo ładnie współpracuje. Nie jestem zwolennikiem długich batów w osobówkach szczególnie takich na na magnez an środku dachu przez tych kierowców co robią wiejski tuning .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie jestem za batami po 2m, wiadomo chciałby aby to jakoś wyglądało. Dlatego szukam max do 1,5m. Ale znowu założyć 80cm wyłożyć kupę kasy i mieć lipny zasięg albo szumy same. To też nie zabardzo. Ludzie którzy znają się na rzeczy polecają SIRIO TURBO 1000 BLUE bodajże 1.15m zastanawiam się jeszcze nad President Dakota 1.5m ale cena trochę zaporowa 250zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do radia wybór padł na CB RADIO PRESIDENT HARRY III ASC ( zastanawiam się ewentualnie nad johny III asc)

Wybór radyjka słuszny ale nie polecam HARYIII ani JOHNYIII z doświadczenia podpowiem Ci że brać Presidenta tylko harryII lub johnyII bo III są do bani.Wybór i tak należy tylko do Ciebie.A co do antenki to weź sobie coś z presidenta bo są super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest nie tak z radiami presidenta HARYIII i JOHNYIII???

Co do anten to na 90% sirio tylko zastanawiam się czy ml-145 czy turbo 1000.

Z tego co mi wiadomo to anteny presidenta są porównywalne do Sirio.

Czechu a masz może radio presidenta u siebie bo wyczytałem gdzieś że te właśnie radia łapią zakłócenia z Common Rally gdy jest podłączenie na wtyku od zapalniczki.

A jedynie wtyk mnie interesuje bo zestawik będzie użytkowany na dwóch autkach. Z czego jak każdy wie e46 jest na CR :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w busie Unidena, ale Unidena juz nie kupuj, bo generalnie mozesz miec przez to nieprzyjemnosci (ja np. musialem latac na policje z wyjasnieniami).

W Beemce mam Yosana, ktory nie lapie zadnych zaklocen ani nic podobnego, jedynie musialem dokupic glosnik, ktory wmontowany mam w podsufitke, bo troche slabo bylo go slychac, ale wg mnie to z powodu tego jak mocno jest zabudowany w desce.

A u mojej Pani w 206 jest radyjko Intek (ja dokladnych nazw juz nie pamietam...) w polaczeniu z antena President Missouri i smiga to super, jedyne co mi sie nie podoba, ze ma wielka gruche ;) a tak to naprawde super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radyjko cobra hmm... ale anteną nadrobisz. Z drugiej strony ja latałem w PL na ALAN'ku 100plus czy jakoś tak (2 lata już nie używałem więc nie pamiętam), i antenka krótka president chyba florida jak dobrze pamiętam i łapałem z 8-10km więc nie trzeba mieć bata 1.5m, żeby korzystać z CB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym przypadku to z tego co mi wiadomo to nadrabiam właśnie radiem happy_bmw

podobno radio z wyższej półki

w dodatku to co mam kupić jest po "tuningu" włożona jakaś płytka z turbo + jeszcze jakieś ******ły. W każdym bądź razie lepiej odbiera i nadaje niż standardowa cobra 29 lcd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadrabiam właśnie radiem

Ja tam uwazam, ze radiem sie nigdy nic nie nadrobi. Spodnie w tym zwiazku nosi antena i to ona odpowiada za dobry odbior i zasieg. Wole miec do dupy radio i wypasiona antene, niz radio klasy swiatowej i antene z bazaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Polecam takie cb CB RADIO LAFAYETTE ATENA SERWIS WARSZAWA (2202847779) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a do tego antenę ale na stałe z masą do blacharki np a antenę taką PRESIDENT ML-145 SM + GUMA + FOLIA + REAL FOTO (2194088532) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. będziesz miał najlepszy zasięg jaki można mieć :) magnes też dobrze zbierze np z tylnej klapy ale jak dasz uchwyt na stałe to nic nie pobije zasięgu prócz pogody happy_bmw antena trochę duża ale jak ktoś dużo jeździ to dobra jest ja mam antenę missuri presidenta bo rzadko używam cb więc antena 140cm tylko by mnie w bagażniku wkurzała :) żadna krótka antena nie zbierze sygnału tak dobrze jak bat 140cm :)

Edytowane przez Georgii
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadna krótka antena nie zbierze sygnału tak dobrze jak bat 140cm

Dokładnie nie wierzę anteną magnesowym więc lepiej kupić antenkę mocowaną na stałe.Co do radia polecam takie

Radio CB ALAN 48 PLUS MULTI SUPER CENA + GRATISY ! (2219503755) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (używałem dość długo i nie narzekałem)albo takie

CB RADIO PRESIDENT JOHNNY II + ANTENA GEORGIA ! (2205943638) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. używam takie samo i jestem zadowolony

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...