Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

bez kanału ani rusz :lol: mój mechanik który zajmuję się tylko BMW od 18 roku życia jest wyposażony w podnośnik także dojście będzie rewelacja a na swoim koncie chłopak ma już kilkadziesiąt dobrych wydechów :D także myślę ze wykona dobrą fachową robotę mi się zresztą nie śpieszy zostawię mu autko i niech działa dla mnie ma być zrobione dobrze a nie szybko i później poprawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odgrzeje temat...w 3.0d 204 KM mam usuniety kat a dokladnie wnetrze...kat z powrotem wspawany...

chce zmienic tlumik koncowy na rm-motors RM3 lub T76C

Tłumik sportowy RM Motors RM3 lewy lub prawy (3819131725) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tłumik sportowy RM Motors T76C (3830700657) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy jest sens pakowac tez downpipe skoro mam "pusty" kat ??

Downpipe BMW 330d e46 Rura Kolektorowa katalizator (3830829488) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Moze wspawac kawal rury ??

Ktory tlumik koncowy bedzie lepiej brzmial i czy jak zamowie z podwojnym wyjsciem bedzie pasowal plug&play ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RM nie jest za głośny, lekko tylko powyżej 2tys basuje w drodze nie jest uciążliwy, za taką cenę można śmiało brać nie są to jakieś kosmiczne koszty ja mam ten pierwszy zobaczysz jak wygląda na tej stronie http://www.maxbimmer.pl/f29/%5Bbastars%5D-e46-coupe-320cd-polift-12922/index28.html co do downpipe, szkoda kasy, wystarczy ogarnięty tłumikarz i max godzina roboty zapłacisz może 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po to są one ścięte tak aby wystawały tyle samo cm za zderzak, bo on też idzie pod kontem a rm2 będzie wystawał nierówno, jedna powiedzmy 2cm, a druga 3cm jak dla mnie słaby efekt wizualny [ATTACH=CONFIG]28087[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...