Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam bmw e34 524td 1990r. Shadow line i chciałbym ją tak zrobić chodzi mi tu o tuning itd zeby wyrózniała sie z tłumu i pojezdzić nią pare lat :)

tylko moje pytanie pada w tą;/ strone bo lakier ma ona zmęczony porysowany ... ostatnio gnojki na dzielnicy mi ją jeszcze doprawili

czy opłaca mi sie ją lakierować ? jeżeli tak to w jakiej cenie ? ona jest czarna więc chciałbym żeby pozostała w tym kolorze :)

następnie jest skórzany jasny brąz środek, przód dosyć sporo wytarty tył jeszcze do odratowania ... nie wiem za bardzo czy szukać jakiejś tapicerki do niej czy można było by tą jakoś zrobić nie dużym kosztem ... kolega mi podsuwa obszycie skajem no dosyć fajnie to wygląda w jego e30 co o tym myślicie ?

następnie chciałbym ją rzucić na glebę wrzucić fele z poszerzanej stali i naciągniętymi oponami efekt felcu :)

tłumik sportowy do diesla ? co sądzicie o tym ?

w dalszych planach to były by ciemne szyby ,pionowa wycieraczka ,przednie lampy z Angel eyes tylnie lampy juz zakupione są to cleary :)

ogólnie nie będę dalej obwijał w bawełnę chce zrobić German Style taki ze będzie sie wyróżniać dobrze z tłumu i jeździć nim parę lat ;)

PS czy ktoś we Wrocławiu lub okolicach poszerza stalówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

German i pionowa wycieraczka ? :lol:

klasyczny german to kilka podstawowych zasad:

1. szeroko rozstawione kola (najlepiej deko wstajace poza obrys)

2. nisko,

3. jak najmniej niepotrzebnych dodatkow... w mysl zasady less is more

jak dla mnie ringi, cleary i inne ******ly... nie do GSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieraczke chce miec bo mi sie podoba cholernie :) a swoją droga widziałem sporo takich germanów u gebelsów pytanie_bmw:wink:

Nie chce zrobic ze swojej bmki statek tak więc luz ;) moja marzy mi sie własnie nisko i szeroko

ale podobaja mi sie ringi zestawione z bad lookiem widziałem jedna taka pod niemieckim Lidlem to nie mogłem sie napatrzyć ahh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam ze bad look to wieś tuning ..... jak jest dobrze zrobiony wygląda to kozacko ale fajne są tez brewki oryginalne od Bmki w e34

Tazunio a czemu od e46 ? a nie od mojej e34 ??

Mam firmę gdzie zrobią mi stal za 600 zł za 4 fele ;) i to dobra firma Wheel Wide -->http://www.wheel-wide.com/ pisałem do nich i można wysłać Felunek wiec to nie problem :)

fotele 1 tys tylko czy dostane w dobrym stanie i w brązowym kolorze :) albo moze środek od M Powera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Nie uważam ze bad look to wieś tuning ..... jak jest dobrze zrobiony wygląda to kozacko ale fajne są tez brewki oryginalne od Bmki w e34

Weź zapodaj zdjęciem tego bad looka w E34 bo aż mi się nie chce wierzyć , że można to dobrze wykonać w tym aucie zwłaszcza gdy maska otwiera się do przodu :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mało w Niemczech bywaliscie .... widze co widze i pisze co widze proste ...

Ja się nie ruszam na krok poza granice gminy , więc zarzuć fotą dla tych co nie byli w niemczech <bmw_2>

A tak w ramach wyjaśnienia ten bed-luk jest dobry czy niedobry ??

bmwe3ounikat27benzynazd.jpg

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam ze bad look to wieś tuning ..... jak jest dobrze zrobiony wygląda to kozacko ale fajne są tez brewki oryginalne od Bmki w e34

Tazunio a czemu od e46 ? a nie od mojej e34 ??

Blagam Cie, kojakoss. brewki i bad look w e34? Nie znam ciebie ale przysiegam - obraze sie :) Nie rob tego. E34 jest zbyt piekna zeby ja tak szpecic..

Dla przykladu, czy wyobrazasz sobie zeby koles powiginal i dospawywal maske przednia tutaj?

ACScorner.jpg

dsc009484kt6.jpg

Jezeli szukasz felg do serokiej stali to ET zeby bylo jak najwyzsze. (od e34 masz standardowe ET20, z male)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie ruszam na krok poza granice gminy , więc zarzuć fotą dla tych co nie byli w niemczech <bmw_2>

A tak w ramach wyjaśnienia ten bed-luk jest dobry czy niedobry ??

bmwe3ounikat27benzynazd.jpg

To raczej wygląda na "FOCH LUK" albo jak taki ospały wieloryb rozdziawiający gębe by się planktonu najeść-jeszcze opcji ziewania brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz możliwość polakierowania to śmiało! ( Gdybym miał teraz możliwość walnąłbym cała auto:D ) Jeśli chodzi brewki to uważam, że E34 ma tak za******ą buźkę, że nie ma potrzeby przyklejania jej sztucznych brwi:D Ma świetne oczy więc niech tak zostanie:D A co do bad looka to hmmm... nie wygląda to dobrze w tym aucie a poza tym musiałbyś chyba wydłużyć zakres wysunięcia maski przy otwieraniu by nie haczyła... opłaca się? moim zdaniem nie... bo to jest uklon_bmwE34 a nie golf 3 :bag:

Jeśli chcesz germańca to bierz pod uwagę zdanie kolegów! Mają pojęcie!<bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...