Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

musisz sie dostac do rury ktora leci paliwo do zbiornika,samo odpowietrzenie jest w tej rurce badz kolo tej rury leci druga ciensza,spruboj cos w nia wlozyc i dmuchnac np waz gumowy,jak dmuchniesz bez zadnego problemu to odpowietrznik jest ok i problem jest gdzie indziej mozesz tez sprubowac przy tankowaniu wlozyc glebiej pistolet lub troszke bardziej go wyciagnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dragon ja miałem podobnie w e39 okazało się że za głęboko pcham pistolet :) spróbuj go włożyć mniej i powinno działać :)

Jatez pistolet wkładam do konca ale odbija. jak włoże ledwo co sam czubek to wtedy tankuje. Słyszałem cos ojezdzie bez korka badz na lekko przykreconym ale nie wiem czy to cos pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien czy w Bumach to występuje, ale miałem podobnie w Vectrze - zablokowała się klapka we wlewie i ropa spieniała się na niej. Sprawdź czy jest i jak głęboko, może jak u Mordulca na jednej stacji mają krótszy pistolet i nie idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie tak samo, gdy wsadzałem normalnie pistolet to pykało.Żeby leciało musiałem tak skrzywiony pod kątem trzymać i było dobrze. Słyszałem że pomaga zatankowanie do pełna pod korek, zrobiłem tak. Pomogło.

Edytowane przez mmaarrcciinn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na firmowych stacjach pistolety raczej są takie same...Jak mówicie raczej może chodzić o ciśnienie z jakim nalewa dystrybutor bo pompy już są różne :) Nalewam na każdej jak lekko wsunę za tą klapkę a jak wepcham ile się da zawsze odbija :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowietrznik paliwa zdaje mi się,że znajduje się w tylnym lewym nadkolu (strona kierowcy) przynajmniej u mnie bo pamiętam jak rozbierałem tył. Mam bemkę z 98r.

Może to ci pomoże : RealOEM.com   BMW E38 750i EXP.TANK/ACTIVATED CARBON CONTAINER zbiornik wyrównawczy nr 1. Filtr z węglem aktywnym nr 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...