Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

No ja dopiero teraz mogę podziękować wszystkim, za mega fajnego zlocika , w tak szczytnym celu , miejmy nadzieję ,że dołożyliśmy się jakoś znacznie w leczenie Naszej Koleżanki Reni . Miejmy nadzieję też,że następnym razem przybędzie na nasz zlot z FM-ami ;) ,żałuję tylko ,że nie byłem od początku oraz ,że nie skożystałem z driftowozów , jeszcze raz dzięki wszystkim za miło spędzony czas przy fajnej muzyce i dobrej pogodzie :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam tylko takie coś:) jest jakis kozak??:)hehe:4:

dscf3579.jpg

Shot at 2012-05-20

dscf3581q.jpg

Shot at 2012-05-20

dscf3582j.jpg

Shot at 2012-05-20

Gratulacje Dyziu :D - następnym razem trzeba się będzie bardziej postarać

To my z Medrosą też się pochwalimy:

20120520012.jpg

20120520011.jpg

20120520007.jpg

i mój skromny dyplom :-P :

20120520004.jpg

miało być II miejsce, ale nikt nie przewidział remisu :D

Oczywiście gratulacje dla pozostałych wygranych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam kilka fotek

[ATTACH=CONFIG]20503[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20504[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20505[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20506[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20507[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20508[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20509[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20510[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20511[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20512[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20513[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20514[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20515[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20516[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20517[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20518[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20519[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20520[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20521[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20522[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20523[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20524[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20525[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20526[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20527[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20528[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20529[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20530[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20531[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20532[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20533[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20534[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20535[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20536[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20537[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20538[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20539[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20540[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20541[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20542[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20543[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20544[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20545[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20546[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20547[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20548[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20549[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20550[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20551[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20552[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20553[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20554[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20555[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20556[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20557[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20558[/ATTACH]

sorki za jakość ale taka kamera zabytkowa :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wreszcie i ja coś napiszę...przede wszystkim wielkie uznanie dla organizatorów imprezy ,wszystko udało się znakomicie,nie było żadnych wpadek ani incydentówuklon_bmw

Pogoda dopisała w 100%,tak jak większość mam pysk zjarany na calypso rot:-P

bardzo się cieszę ,że frekwencja była tak duża,co się przełożyło na wynik finansowy,a wiadomo że cel był szczytny...Oby Renia jak najszybciej powracała do zdrowia i na następnym zlocie była z nami:D

wielkie dzięki dla Domingeza za oprawę muzyczną [pomimo awarii suba było git!!],fajnie był sie spotkać z cała ekipa bimbrów ,miło też było poznać nowych ludzików...

przejazd driftowozem -bezcenny!! szkoda ,że Edzia nie dała się namówić:cry:

oby więcej tak udanych zlotów ,dzięki i do zobaczyska!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu BKP dziękuję za zaproszenie na tak wspaniałą impreze, na której można było odczuć przyjacielską atmosferę, a cel mówił już sam za siebie, gratulacje dla organizatorów z których można brać przykład, pogoda na zamówienie i :gril: dopełnił wszystko.

Bravo <bmw_2>

Do zobaczenia w Nysie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takimi ludźmi,tak zorganizowane,taki szczytny cel-TO SIĘ MUSIAŁO UDAĆ.

Mimo że mnie nie było to jako klubowicz chciałbym podziękować wszystkim za swój czas poświęcony,za przybycie,za aktywne uczestnictwo w zlocie i za pomoc dla Renaty

Załoga Maxbimmera-widziałem jaki kawał świetnej roboty zrobili zanim jeszcze zlot się odbył,więc wiedziałem że to się musi udać.Z Wami można wszystko!!DZIĘKI WIELKIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niech się pochwali przebiegiem sytuacji kolega z białego e30 który tuż po zakończeniu zlotu jechał przede mną i go niebiescy z "tajnej" octavi zatrzymali na sygnale

Pochwalił się u siebie w temacie :)

czechu dzięki. tak było bo jak to powiedział myśleli, że zakazane mordy jakieś jadą bmw :D co za typ!

Co do samej imprezy... W prawdzie na żadnej jeszcze nie byłem, ale śledzę ich relacje jak i fotorelacje. No i jak na razie ta plasuje się w zdecydowanej czołówce jeśli chodzi o całokształt (bo jest zbyt wiele rzeczy do wymienienia pojedynczo :) ). Dobra robota!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niech się pochwali przebiegiem sytuacji kolega z białego e30 który tuż po zakończeniu zlotu jechał przede mną i go niebiescy z "tajnej" octavi zatrzymali na sygnale

w zasadzie było tak, że z kumplami jako pierwsi wyjechaliśmy z rakietowej, przed nami octavia, dała kierunek w prawo to ja w lewo i po dziurach powolutku wyprzedzam... za chwile niebieski kogut... kur... co jest zjeżdżam pod cmentarz.

-Dzień dobry, może przyciszy pan muzykę żeby się lepiej rozmawiało

-ok

-dukumenty?

-mam w bagażniku,

-to prosze okazać

-skąd jedziecie?

-ze zlotu BMW charytatywnego

-a to ja nic nie słyszałem...

-jaki powód kontroli?

- Myśleliśmy, że jakieś zakazane mordy jadą w BMW....

-(powstrzymałem się od śmiechu)

ostatecznie gość mówił, że zamierza kupić bmw ale nie ma kasy hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za miłe słowa :) Drift Taxi to takie przeżycie, że warto!!. No Meeeega przeżycie :) Ja Tobie dziękuję za Wszystko i koledze w białej koszulce nie pamiętam jaki miał Nick... :)

Witaj Domingez. To ja, ten kolega w bialej koszulce :P Rowniez milo bylo poznac i oczywoscie dodam od siebie, ze MEGA robote zrobiliscie, szacun! :) Jak tam zona, juz choroba lokomocyjna przeszla? To zawsze tak dziala, kiedy boczna szyba nagle staje sie przednia szyba przy 140km na godzine :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Domingez. To ja, ten kolega w bialej koszulce Rowniez milo bylo poznac i oczywoscie dodam od siebie, ze MEGA robote zrobiliscie, szacun! Jak tam zona, juz choroba lokomocyjna przeszla? To zawsze tak dziala, kiedy boczna szyba nagle staje sie przednia szyba przy 140km na godzine

Ha Ha no powiem Ci, że to była dla niej najwieksza atrakcja :) Hehehe :P Dobrze że jechała drugim bo mówi, że efekt jazdy na zderzaku drugiego samochodu bokiem bezcenne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Ok pierwsza tura fotek ode mnie :drunk:

I oczywiście WIELKIE podziękowania dla Mariusza Wasilewskiego z Driftshop.pl za wsparcie akcji i dostarczenie tylu wrażeń uczestnikom zlotu :drunk:

th_DSCN0927.jpg

th_DSCN0930.jpg

th_DSCN0931.jpg

th_DSCN0933.jpg

th_DSCN0934.jpg

th_DSCN0935.jpg

th_DSCN0937.jpg

th_DSCN0938.jpg

th_DSCN0940.jpg

th_DSCN0941.jpg

th_DSCN0942.jpg

th_DSCN0947.jpg

th_DSCN0948.jpg

th_DSCN0954.jpg

th_DSCN0959.jpg

th_DSCN0962.jpg

th_DSCN0963.jpg

th_DSCN0964.jpg

th_DSCN0965.jpg

th_DSCN0966.jpg

th_DSCN0969.jpg

th_DSCN0970.jpg

th_DSCN0973.jpg

th_DSCN0974.jpg

Zdjęć mam jeszcze trochę ale ogarnę resztę pod wieczór jak wrócę ze szpitala :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również pragnę podziękować za Mega spotkanie w szczytnym celu oraz wszystkim organizatorom za przygotowanie<bmw_2>szkoda że musiałem nagle zniknąć nie pożegnawszy się:bag: ale siła wyższa następnym razem postaram się dotrwać do końca

Pozdrowienia dala Renaty i szybkiego powrotu do zdrowia

Zdjęcia jakieś mam i postaram się w miarę możliwości coś dorzucać-cierpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczne moze od mojej Mamy :) Ewa ta ktora zajela 3 miejsce w ciagnieciu auta :D Chciala podziekowac wszystkim za tak niesamowita impreze i w tak wspanialym celu, bylo to dla niej niesamowite przezycie, ktore ciezko by wyrazic slowami bez niecenzurowanych slow (az tak mega bylo). Stwierdzila ,ze bedzie chciala pojawiac sie czesciej na takich zlotach.

Osobicie powiem, ze brak mi slow. Poprostu mega zaje fajna odlotowa its itp impreza. Poprostu miazga. Urwalo mi cyce i zgniotlo jaja :-P

Dj.Domingez odwalil kawal roboty, muza byla na swietnym poziomie nie za ciezka a ruszalo ludzmi :) Brat Saguiego dorzucil wisienke na trocie pokaz super jestem pelen podziwu a pewnie nie jedna Maxbimmerka zrobila mu zdjecie ... maxbimmer pewnie tez :-P

Super, ze dolaczyli sie ludzie z innych klubow i firm bez ktorych ta impreza mogla by wygladac inaczej.

Oczywiscie szacun dla ludzi ktorzy ogarneli ten caly zlot cale to zamieszanie i caly ten sprzet :) Ekstra robota :)

x2

i wielkie podziekowania dla organizatorow i wszystkich dzieki ktorym ten zlot wygladal tak za***iscie, grajaca muza, pelno atrakcji, po prostu MEGA czad

ja pomimo tego ze nie pojezdzilem na torze to chcialem podziekowac chlopakom ktorzy profesjonalnie mierzyli czasy bo chyba jeszcze nikt tego nie zrobil :) a naprawde fajna sprawa na taki spocik...

Prawda!!! :) kto nie jechał niech żałuje!

Choć początkowo nie chciałem jechać , tak po zachwalaniu Rush-a zmieniłem zdanie i .... warto było!!! Serio uklon_bmw

widzisz Seba :) a mlody dal sie przekonac? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...