Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Lijo o banderze niezapomnij !!

Ja już nawet poprosiłem Zarząd żeby znaleźli nowego keepera bo maszt leży pod naszym (Ewy i moim) łóżkiem od roku :D

Dopisaliśmy razem kolejny rozdział flagi ;) :dance::dance::dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość staszek
ja już sie naszykowałem:) grila mam , wungiel mam , żarełko mam , Piascika mam :drunk:

A kierowce masz :mrgreen::mrgreen::mrgreen: bo jak z powrotem wrócisz happy_bmwhappy_bmw:drool::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wam fajnie szkoda ze nie mogę być z wami ale życzę wam udanej imprezy:party:bmw_beer:drunk::bmwsexemofg3:

Szkoda ale mam nadzieję ze się spotkamy kiedyś (następnym razem) na Torze Obok Lotniska ;)

Jeśli prowadzisz auto tak jak krnąbrne wycieczki do Monachium to Szacun :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

- LISTY zostały definitywnie pozamykane

- każda osoba na zlocie będzie miała swój identyfikator

- nie będzie możliwości wjechania dla osób których nie ma na liście

- jak również nie będzie możliwości wejścia na piechotkę na zlota jako widz

- po imprezie WLTA która kończy się o 13:30 wszyscy uczestnicy i kibice opuszczają teren zostaje jedynie Mikołaj który prowadzi pomiary

- jak już tor będzie pusty zaczynamy wpuszczać osoby z naszej listy

- gdy wjedzie ostatnie auto bramy zostają zamknięte i rozpoczynamy imprezę

Jeśli ktoś absolutnie nie wierzy a na drugie ma Niewierny Tomasz to zapraszamy może przyjechać i sam się upewnić , że impreza jest zamknięta i nie będzie możliwości wjazdu dla aut których nie ma na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było na prawdę super!!! :dance::dance:Cała organizacja, wszystkie atrakcje, konkursy po prostu byłem i jestem pod ogromnym wrażeniem że potrafimy się tak zorganizować zarazem świetnie się bawić i oczywiście pomóc naszej koleżance bo taki mieliśmy cel który wydaje mi się że osiągnęliśmy go w 100%:lol::mrgreen:. Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki!!!:mrgreen::mrgreen: szkoda że nie mogliśmy zostać do końca ale Maruda musiała śmigać do pracy tak to już bywa:(:(. Maris [Mariusz] dzięki że nasz zabrałeś :):):mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w domu, bo musielismy się ciut przed końcem zmyć, ale impreza, naprawdę SUPER, Tato i Brat tez mega zadowoleni, tym bardziej, że każdemu z nas się udało przejechać nissankami :D mimo że nie BMW to kozackie bestie, kierowcy też ogarnięci :D

Tutaj jakieś bączki w moim wykonaniu, chciałem opony wykończyć do końca, ale troszkę za bardzo się zagrzał to dałem mu spokój ;)

a tutaj coś w wykonaniu profesjonalistów ;)

Fot za bardzo nie mam, jeszcze raz DZIĘKI, impreza super, oby więcej takich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również z Ewą dziękujemy za super dzionek. Bawiliśmy się po prostu świetnie!!

Wielgachne dzięki wszystkim organizatorom i ogarniaczom tej całej zabawy!!

Oczywiście miejmy nadzieję że następnym razem spotkamy się na Rakietowej razem z Renatą!!

Życzymy z całego serca BAAAARRRRDZO szybkiego powrotu do zdrowia i czekamy na wspólny piknik na torze ;)

Do zobaczenia!!

Grzesiek i Ewa

P.S.

Jeśli trzeba to można się pokusić o powtórkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również całą rodzinką już w domu... Muszę powiedzieć, że było..., a cóż tu można powiedzieć... było po prosto MEGA MEGA GRUBO :)

<bmw_1>

Cieszę się, że udało mi się wreszcie wyciągnąć żonkę na takie nasze spotkanie i żonce się podobało happy_bmw i w tym oto miejscu pragnniemy wszystkim podziękować za spotkanie, miłą, ale to naprawdę przemiłą atmosferę. Mówiąc krótko - dzięki za mile spędzony czas wśród "drechów";)

Julka już ma zaszczepionego bakcyla i dopytuje kiedy następne takie spotkanie :lol:

Życzymy również przede wszystkim Renacie szybkiego powrotu do zdrowia i formy, by jak najszybciej mogła ten czas spędzać z nami.

I jeszcze jedno - nie wiem czy zasłużyłem, ale DYPLOM za zajęcie II miejsca w przeciąganiu liny jest u mnie:) z którego Julka bardzo się cieszy... oprawimy w ramkę i będzie w honorowym miejscu happy_bmw uklon_bmw walczyliśmy do końca:)

Jeszcze raz wielkie dzięki i do następnego...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...