Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Zaczne moze od mojej Mamy :) Ewa ta ktora zajela 3 miejsce w ciagnieciu auta :D Chciala podziekowac wszystkim za tak niesamowita impreze i w tak wspanialym celu, bylo to dla niej niesamowite przezycie, ktore ciezko by wyrazic slowami bez niecenzurowanych slow (az tak mega bylo). Stwierdzila ,ze bedzie chciala pojawiac sie czesciej na takich zlotach.

Osobicie powiem, ze brak mi slow. Poprostu mega zaje fajna odlotowa its itp impreza. Poprostu miazga. Urwalo mi cyce i zgniotlo jaja :P

Dj.Domingez odwalil kawal roboty, muza byla na swietnym poziomie nie za ciezka a ruszalo ludzmi :) Brat Saguiego dorzucil wisienke na trocie pokaz super jestem pelen podziwu a pewnie nie jedna Maxbimmerka zrobila mu zdjecie ... maxbimmer pewnie tez :P

Super, ze dolaczyli sie ludzie z innych klubow i firm bez ktorych ta impreza mogla by wygladac inaczej.

Oczywiscie szacun dla ludzi ktorzy ogarneli ten caly zlot cale to zamieszanie i caly ten sprzet :) Ekstra robota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu Klubu BMW Grupa Zachód jak i swoim własnym dziękuje Klubowi Maxbimmer za zorganizowanie świetnego zlotu i w tak szczytnym celu jak pomoc dla naszej koleżanki Reni uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw

Zlot przebiegł bardzo sprawnie i atrakcji na nim nie zabrakło każdy na pewno znalazł coś dla siebie i mógł po grillować :gril: jak i po opalać się przy super pogodzie.

Nie brakowało też dreszczyku emocji przy rozgrywanych konkurencjach :-P gdzie chyba największy doping był podczas miedzy klubowego przeciągania liny <bmw_1>

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za świetna zabawę i do następnego razu <bmw_2>bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie miałem siły już pisac ;) Wróciliśmy do Oławy, wypakowałem wózki, rodzinkę z auta i ledwo wszedłem po schodach :-P

Przede wszystkim chciałbym podziękowac tym którzy przyjechali i wsparli naszą akcję dla Renaty. Jak na pierwszy tak duży zlot zorganizowany przez nasz Klub myślę, że było naprawdę dobrze. Biorąc pod uwagę ilośc zaangażowanych w to osób/ firm, itd - robi to wszystko wrażenie. Atrakcji było sporo i mam nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili i miło spędzili czas. Dziękuję wszystkim którzy w większym lub mniejszym stopniu przyczynili się do przeprowadzenia tej akcji, ludziom którzy przekazali swój sprzęt, czas i pokazali dobre serce.

Dziękuję DJ Domingezowi który uatrakcyjnił nasze spotkanie świetną muzyczką - przepraszam za opóźnienia czasowe związane z konkursami i za to, że poświęciłeś nam godziną dłużej a wiem, że spieszyłeś się do pracy.

Dziękuję Jackowi Witkowskiemu za świetny pokaz i również przepraszam za opóźnienia ;)

DZIĘKI WIELKIE DLA LIJO I EDKI za przygotowanie konkursu rzutu oponą w dal. Ganiałem z Krzyśkiem z GZ, szukaliśmy jakiejś kredy lub kawałka cegły by na betonie zaznaczyc odległości, Wozu przyniósł nam metrówkę a tu jak się okazało wszystko już pięknie przygotowane - WIELKIE, WIELKIE DZIĘKI.

Lijo dzięki też za pomoc w konkursie przeciągania M3 Kosy na czas :) Blekiemu z BKP dziękuję za prezent w postaci uprzęży do tego konkursu.

Dziękuję wszystkim którzy zajęli się obsługą toru - nie pamiętam wszystkich których prosiłem o pomoc więc nie wymieniam nicków :-P

Przemowi dziękuję za zorganizowanie liny do konkursu.

Jeśli o kimś zapomniałem, jeśli kogoś pominąłem to przepraszam ;) I dziękuję :)

Do następnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość staszek
Mirek co za Ludź tak brzydko mowi??? ma następnym zlocie trza porzadek zrobić z człekiem!!!!

a tak wogule to ne ma się co chwalić!!!1

moje auto zamiast seryjnych 184km miało 221,1km

a ja wygrałem 1 miejsce w wiedzy o BMWuklon_bmwuklon_bmw Oklaski proszę:)

To ty nawet nie wiedziałeś ze miałeś chipowane auto:oops:

Edytowane przez staszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek co za Ludź tak brzydko mowi??? ma następnym zlocie trza porzadek zrobić z człekiem!!!!

a tak wogule to ne ma się co chwalić!!!1

moje auto zamiast seryjnych 184km miało 221,1km

a ja wygrałem 1 miejsce w wiedzy o BMWuklon_bmwuklon_bmw Oklaski proszę:)

Nie widze w Twoim temacie nic o hamowni :P jak wyszly pomiary innych aut? Ktos hamowal 540? Moze hamownia troche zawyzyla? No chyba, ze rzeczywiscie chip jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za przybycie uklon_bmw doskonała ekipa <bmw_2>



minimalnie pewnie zakłamywało,bo mi wyszło o 197KM,kosie chyba 275,koledze z białego e30 z M50b25 wypluło 193KM,a forestowi coś niby opadło :lol:

U mnie też zawyżyło konie i niutonki, kolo powiedział że coś grzebane ale może zawyża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez chcialbym wszystkim podziekowac za naprawde super zlot, a przede wszystkim osobom ktorzy pomagali troche bardziej (rowniez nie chce wymieniac nickami, bo jeszcze kogos w tym zamecie omine.. ;) ). Tak jak kolezanki pisaly wczesniej, klub Maxbimmer stanal na wysokosci zadania i pokazal, co potrafi <bmw_1>.

Pozdrawiam i do nastepnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za przybycie uklon_bmw doskonała ekipa <bmw_2>



U mnie też zawyżyło konie i niutonki, kolo powiedział że coś grzebane ale może zawyża.

To wychodzi na to, ze polowa aut na forum grzebana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za spotkanie, było naprawde świetnie. Organizacja, ludzie, pozytywny klimat, szczytny cel wszystko na plus. <bmw> Troszke ręka mi sie przetarła w konkursie przeciagania liny ale ostatecznie dalismy rade. " NIEMA LIPY!!!" HEHE<bmw_1> postaram sie jak najszybciej ogarnac zdjecia i filmy a jest ich troche bo ponad 600 zdjec i 2 filmy. jak sie uda to jeszcze dzisiaj wzuce na picasso. Pozdrowienia dla wszystkich do nastepnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek :

p1120008v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1120009c.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1120006.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1120017r.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1120018.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1120020y.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1120021v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1120023p.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1120033.jpg

p1120033.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1120037.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1120049k.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1120052w.jpg

p1120056.jpg

p1120059c.jpg

p1120060.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1120062l.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1120064.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1120075.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...