Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

pare fotek

[ATTACH=CONFIG]20478[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20479[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20480[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20481[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20482[/ATTACH]pare fotek

[ATTACH=CONFIG]20470[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20475[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20476[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20473[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20474[/ATTACH]

Edytowane przez Bisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak szybciutko :mrgreen:

Dzięki za zlocik i za obecność. Superowo, że mogliśmy pomóc w tak szczytnym celu, teraz czekamy na spotkanie z Renią w cztery oczy :mrgreen:

Dziękujemy za pomoc w organizacji, nie chcę wymieniać z nicka, bo mogę kogoś pominąć. Maxbimmer po raz kolejny pokazał, że w słusznym celu jest w stanie zrobić wiele uklon_bmw

Na koniec takie miłe zaskoczenie: Pan wybrał się na specer z dziećmi i wstąpił na teren zlotu; zapytał się po ile zrzuta dla koleżanki. Dołożył swoją cegiełkę z myślą, że jak on będzie kiedyś w potrzebie to i może jemu ktoś pomoże uklon_bmw Pełen szacun.

Ominęła mnie jazda drift taxi :evil: ale kolejnym razem, jak już nie będę 2in1 to nie ma bata- jadę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre efekty!!!

Ja z Gosiąd również bardzo dziękujemy za fajną impreze i czekamy na takich więcej.

Cel szczytny, ludzie dopisali, pogoda chyba na zamówienie była poprostu 100% zadowolenia

Wielkie dzięki za super dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również bardzo dziękujemy za spotkanie, ale przede wszystkim życzymy powodzenia i dalszego szybkiego powrotu do zdrowia dla Renatki.

Tu kilka fotek od nas:

https://picasaweb.google.com/110138030918889734533/ZlotCharytatywnyPomocDlaRenaty19MajTorRedecoWrocAw

Medrosa bardzo się cieszy z I miejsca i pucharu :D i ciągle mi wypomina, że ja się nie postarałem :(

Było naprawdę super, nieziemska atmosfera, wyścigi, konkursy, dodatkowe atrakcje. Po prostu super :D

Jedyny minus tego dnia to porażka Bayernu :(, ale i tak nie zaćmi to tak udanego dnia :)

Jeszcze raz dzięki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda zonaDanioBMW

oj znam ludzia :) ale za te brzydkie słownictwo to ten koksu 'Danio" nie uratuje Jej:) hehe

a tak na serio to zapierdziela ten twój strucel:)

a z tymi 221km to pewnie ladnie zadowolony jestes z chipa

tzn i tak i nie reszta w temacie mojej Czarnej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również podziękowania ,za udaną imprezkę dla organizatorów ,cel szczytny ,pogoda dopisała tylko się cieszyć.

Renatka niech szybka wraca do zdrowia. Co do przeciągania liny to też pozostały ślady na rękach ,ale właśnie czego się nie robi dla zwycięstwa.happy_bmw

Podziękowania dla Tomsona&Dorotki ,oraz Lijo&Ewci za transport <bmw> i do następnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...