Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładne nam pucharki przygotowaliście 8)

Ja na Twoim miejscu nie cieszył bym sie tak bardzo. Zadbałem o to by na każdym pucharze znalazło sie zdanie "...dla kierowcy BMW..." :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
na m3 to nie ja , ale inny rex :D btw , wiecie już coś na temat konfiguracji trasy ? bo mikołaj się nic nie chwali na razie :)

U nas raczej podobnie , zero info na ten temat .... ale i tak w sumie pierwsi będziecie mogli zapoznać się z trasą bo chyba Mikołaj nie będzie zmieniał ustawień po WLTA u nas chyba będzie taka sama trasa jak rano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za zeby razem pojechac do wroclawia. a w lubinie na jakiej stacji mielibysmy sie spotkac? i na ktora godzine sie umawiamy przykladowo w lubinie o 10 potem wlegnicy okolo 11 i jakjuz wszyscy dojada to wyruszymy na wroclaw. odpowiada taka propozycj?

Pewnie że odpowiada ja i Tomi528 będziemy na tym Orlenie czy co tam jest jakoś przed 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puta madre , ja niestety nie dotrę na czas , żona do 12tej na uczelni a ja muszę niestety być w robocie do 13tej , tak więc myślę na 15tą dotrę szlaken trafen , zostawcie dla mnie jakąś nagrodę:bag:

Jestem w takiej samej sytuacji :/ w robocie musze być do 14... Ale chyba nie będzie z tym problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Jestem w takiej samej sytuacji :/ w robocie musze być do 14... Ale chyba nie będzie z tym problemu ?

Słuchajcie brama będzie zamknięta po wjeździe całej grupy o 13:30 ... jak ktoś liczy na szybki wjazd w późniejszych godzinach to może się trochę rozczarować , bo nikt z nas specjalnie nie będzie czekał na bramie żeby wpuszczać spóźnialskich ... innymi słowy możecie pokwitnąć trochę pod bramą w oczekiwaniu aż ktoś od nas będzie w tamtych okolicach.

Dlatego proszę wszystkich o przyjazd na umówioną godzinę pod Auchan'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Panowie, bylby ktos tak mily i przywiozl komputer, zeby podpiac BMW E36 98? Oczywiscie przed impreza musialo sie cos ******* i na winklach samochod nie przyspiesza...

Jaro chyba będzie miał kompa przy sobie , zazwyczaj ma na zlotach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Słuchajcie zróbcie wcześniej zakupy na grila .... później brama będzie zamknięta i nie będzie takiego jeżdżenia w te i z powrotem .... do południa sporo czasu więc się każdy powinien bez problemu zaopatrzyć w żarełko węgiel i co tam jeszcze potrzebne na grila :gril::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...