Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Dla odświerzenia tematu. Niestety sprawa nadal jest w toku. Przygotowywany jest pozew sądowy i sąd będzie rozstrzygał o zwrocie kasy + odsetki i koszty poniesione przeze mnie. Sprawe zamknie komornik sądowy więc myślę że dojdą do tego jeszcze koszty postępowania komorniczego :D.

To po pierwsze po drugie i chyba najważniejsze koleś zawiesił sprzedaż na alledrogo pod nikiem BMW-Teiles i teraz sprzedaje graty pod nickiem Lauren_Bacall Uważajcie na tego oszusta, omijajcie go szerokim łukiem!!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pracy napiszę o tym śmieciu na wszystkich forach BMW na których jestem zarejestrowany. A osobiście uważam, że taka menda jeśli nie dostanie w******l i nie spędzi miesiąca na wyciagu to i tak niczego się nie nauczy. Dużo mniej wydasz na ekipę która go połamie niż na koszta procesu który może ciagnąć się w nieskończoność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie co przyjmą "zlecenie"na typa-wcześniej trzeba temu frajerowi polecić rejestrację u chirurga:)

Jakby mnie naciął na taką kwotę to wziąłbym dwa dni wolnego,pojechał,zaczaił,konkretnie wje.b.ał(rekonwalescencja min 1rok) i tyle.Nic tak nie uczy jak mocny wpier.d.ol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie co przyjmą "zlecenie"na typa-wcześniej trzeba temu frajerowi polecić rejestrację u chirurga:)

Jakby mnie naciął na taką kwotę to wziąłbym dwa dni wolnego,pojechał,zaczaił,konkretnie wje.b.ał(rekonwalescencja min 1rok) i tyle.Nic tak nie uczy jak mocny wpier.d.ol.

Dokładnie, tylko taką akcję trzeba dobrze zaplanować:

1. Obserwacja celu

2.Zero świadków

3.Wtargniecie do domu to przestępstwo, więc musi się to odbyć poza.

4. Powoli i dokładnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość staszek
Daj znać kiedy jedziesz , to chętnie popatrzę , nawet zdjęcia mogę porobić :lol:kuog:dance:

Ta a potem wrzuć na forum:mrgreen::bag::bag::bag: Ale tak na serio to koleś musi i dostać wplololdol bo inaczej niczego się nie nauczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umilić kolesiowi życie na wszelkie sposoby tylko możliwe.Na początek podesłał bym mu kontrole z Urzędu Skarbowego ( bo domyślam się ze handluje na Allegro ) panowie z teczkami mu umila kilka dni z życia. Medycynę bym pozostawił sobie na sam koniec i wyleczył bym chłopinę raz na zawsze , zaaplikowanie piąchopiryny i butapirazolu na pewno dobrze wpłynie na jego funkcjonowanie w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, możecie być pewni że nikt nie jest tak blisko spuszczenia mu łomotu jak ja. Nie mniej jednak dawno temu obiecałem sobie że będę używał siły argumentów a tylko w obronie siebie i swojej rodziny argumentu siły. Jestem w kontakcie z kilkoma osobami które są mniej cierpliwe niż ja i zostały przez tego głąba oszukane. Więc koleś będzie miał pozamiatane. Porządek w załatwianiu spraw musi być. Najpierw prawnie musimy odzyskać kasę, później urząd skarbowy dobierze mu się do dupy, później szykuje jedną "małą" niespodziankę dla tego handlarzyny, przy której kontrola US to spacer po parku (nie chcę uprzedzać faktów). Na koniec... a co ja będę pisał... gazety napiszą :twisted:

P.S. Koszty procesu wynoszą 160zł, którymi obciążany jest na początku pozywający a po orzeczeniu wyroku na moją korzyść będzie ta opłata przeniesiona na pozwanego. Do tego dochodzą odsetki i koszty komornicze... więc zamiast oddać 2tys odda znacznie więcej. Jeśli wszystkie dokumenty są w porządku i nie trzeba udzielać dalszych wyjaśnień, wyrok orzekany jest zaocznie, więc sprawa jest prosta jak drut. Jasne może to potrwać ale ja cierpliwy jestem tym bardziej że odsetki rosną.

P.P.S.

Po pracy napiszę o tym śmieciu na wszystkich forach BMW na których jestem zarejestrowany.

Oczywiście dzięki wielkie za to. I mam prośbę do innych czytających aby wieść się rozniosła po forach, im mniej ludzi ten gnój oszuka tym lepiej.

Edytowane przez 5oul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystkie dokumenty są w porządku i nie trzeba udzielać dalszych wyjaśnień, wyrok orzekany jest zaocznie, więc sprawa jest prosta jak drut. Jasne może to potrwać ale ja cierpliwy jestem tym bardziej że odsetki rosną..

Nie jest to takie proste i oczywiste jakby nam wie wydawało. Lata temu kupiłem na Allegro jakiś tam telefon nawet nie pamiętam modelu w każdym razie nie chodzi tu o to. Opcja kup teraz kasa poszla paczka przychodzi, otwieram a tam sama obudowa. Przesyła była otwierana przy kurierze wiec telefon policja, radiowóz zeznania itd. Jakie to proste - prawda.

Wezwanie na policje dostali dane kolesia nr konta itd Relax ale koleś po dupie dostanie - radość

Przychodzi polecony po jakimś czasie jest wezwanie ni o ZOONK wezwanie do poznania - no to waha do baku i jadem sobie do pyroków na Młyńską , nadchodzi godzina sprawa się odbywa , wchodzę siedzi sędzia , oskarżony całkiem sexy ławniczka i protokolantka . Koleś się przyznaje ze tak zrobił wyłudził 700 zł bla bla bla czyli paragraf 286kk1 kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. Ogłoszenie wyroku koleś dostaje rok na trzy w zawiasach + koszta postępowania. 14 dni wyrok prawomocny idę do komornika składam papiery, a tu mi każą płacić za to ze go będą ścigać super 23 zł nie koszta ale za co płacić skoro sąd dal takie rozporządzenie mija roków kilka a kasy jak nie było tak nie ma koleś nie wypłacalny. Morał 700 zł + 200 zł paliwo + komornik + mój stracony czas 1000 w plecy. A zapomniałem dodać ze na sprawę czekałem 9 miesięcy.

Więc morał jest taki: Nie rób drugiemu co trzeci czwartemu. :P

Mam nadzieje że ty będziesz miał więcej szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pelni popieram dzialania 5oula, szkoda, zeby powazny facet babral sobie rece jakims smieciem. Od tego sa odpowiednie urzedy i kierunek, ktory obrales jest naprawde wg mnie idealny. A jak kolesiowi sie bieda do dupy dobierze (a jak dobrze sie nim owe urzedy zainteresuja to tak bedzie) to od razu zmieni podejscie. Powodzenia i wytrwalosci zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zostałem oszukany, nie polecam tego allegrowicza. Kupione lampy do e36 nigdy do mnie nie dotarły, kontaktowałem się emailem i telefonicznie, ale koniec końców towaru jak nie było tak nie ma. NIE POLECAM! Cofne to jeśli dostane z powrotem moje 60zł!!!
    • Ponczak (12) ( Kupujący )
    • Negatywny
    • pon 10 sty 2011 00:19:49 CET
    • 1333106037
    • Pokaż

    [*] Ponad miesiac czekałem na dostawe gdzie powinno to trwac max 72h zero kontaktu ze strony sprzedajacego.

    [Odpowiedź z: wto 11 sty 2011 17:09:10 CET] alegrowicz prosi o wysylke zapobraniem po czym po chwili wplaca peniazki na konto przeylki pobraniowej jednak nieodbiera przez co trace pieniadze nastepnie wystawia mi idiota negatywa ze tranzakcja za dlugo trwala ***nij ty sie w leb

    [*]

Profil naszego ulubieńca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Koledzy ja tez mialem problemy z tym allegrowiczem po linkiem laurenbacall. Zdobylem dosyc duzo informacji na jego temat i swoje pieniazki wraz z odsetkami odzyskalem. Aktualny numer telefonu do Arkadiusza Lewicz to 667 738 485. Moze komus sie przyda. Adres nadal ten sam Wierzbowa 10. Zycze powodzenia w odzyskiwaniu pieniedzy. A dla innych radze omijac szerokim lukiem. Ten gosc to chodzacy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...