Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Uważajcie na tego allegrowicza!!!

Na początku roku kupiłem od gościa felgi które miały być 100% orginały, nie spawane, nie prostowane. Trochę obtarć i to wszystko, cena atrakcyjna, przez telefon koleś w miarę oki więc nie miałem podejrzeń. Jak się okazało później to wszystko to ściema na maksa. Z 4 felg zakupionech 3 to chinczyki... wszystkie felgi były uszkodzone i spawane... oczywiście zwrot do gościa, bo nie wyobrażam sobie na tym siebie i mojej rodziny wozić. Paczka została wysłana do klienta ponad dwa tygodnie temu i do tej pory koleś zwodzi i smęci że jeszcze nie widział felg i że jeszcze nie może przelewu zrobić bo musi je obejrzeć... wymówki małego dziecka są bardziej przekonujące. Także na tą chwilę jestem 2tys w plecy.

A to są dane klienta na którego uważajcie i omijajcie jak się da:

FHU Arkadiusz Lewicz

Tel 695051276

tel 726669110

Wierzbowa 10

62410 Zagórów

Uważajcie bo ta handlrzyna wystawia też aukcje pod nickiem hajcik444 !

P.S. Mam nadzieję że dla swojego dobra koleś ma jeszcze na tyle szarych komurek żeby załatwić sprawę polubownie...

Edytowane przez 5oul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje zrobic liste chetnych na przejzdzke do niego po osobisty odbior felg z porzadna nawiazka - przeciez mamy jego adres. I pozniej wyslac mu linka (jako ostatnia szanse), zeby szybka sie zorientowal, ze nie mozna takich walow robic bo bywaja bolesne... :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem to info na forum GZ, tam już kilka osób ostrzy na niego zęby. Więc kto wie czy chłop nie świadomie stanie się gospodarzem spota u siebie... Felgi niech sobie zatrzyma, złomu nie potrzebuje. Chcę odzyskać kasę i to wszystko... a reklamę sobie zapewnił odpowiednią. Jak sprawa się zakończy? Nie wiem, wiem jednak że będzie bardzo żałował że jest tak opiesząły wobec mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uwaga! mały up-date.

Pojawił się cień szansy na odzyskanie kasy, ale dosłownie taki maleńki i cieniutki jak włos... Dziś pan Lewicz nawet chciał ze mną porozmawiać!!! I nie spławił mnie po 15 sekundach rozmowy... Ponoć nawet udało się rozpakować felgi i je obejrzeć... A co się stało, że się w końcu udało? Otóż "sprzedawca" zorientował się, że na forach BMW krążą o nim niepochlebne opinie... ciekawe dlaczego?! Najlepszy tekst w dzisiejszej rozmowie jest to że: "to co opisałem nie do końca zgodne jest z prawdą" :D jestem wstrząśnięty! Z tego miejsca zapytam: co z tego co opisałem nie jest prawdą?

Sądząc jaka była reakcja do tej pory to jestem sceptykiem i wątpię żeby sprawa nie skończyła się w sądzie. Pożyjemy zobaczymy…

Teraz czekam na ruch pana "sprzedawcy".

Edytowane przez 5oul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...