Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam jak zrobiłem większe = lepsze hamulce w swojej e30 bez zmiany rozstawu i ilości śrub. Patrzcie i podziwiajcie :)

Hosting Zdjęć-2012-02-21 14.23.53.jpgHosting Zdjęć-2012-02-21 14.24.37.jpg

Hosting Zdjęć-2012-02-21 14.45.31.jpg

Hosting Zdjęć-2012-02-21 14.46.15.jpg

Hosting Zdjęć-2012-02-21 14.46.24.jpg

tarcza 300mm 4x100 28mm, zaciski i klocki e34 v8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hosting Zdjęć-2012-02-21 14.46.24.jpg

Ale na tym zdjęciu to i tak masz klocki z tarczy 280mm tak więc czy to będzie napewno wydatniejsze ?

a poza tym to jeśli się nie mylę założyłeś polskie Mikody , miałem takie w escorcie RS ale nie były one wcale lepsze od pełnych ATE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
klocki są z e34 v8 czyli na tarcze 302mm a moja tarcza jest 300mm mikody, nie wiem czy lepsze czy gorsze od ATE ale napewno 40mm większe i 4mm grubsze od seryjnych więc napewno będzie lepiej hamowało !

jakie najmniejsze koło teraz wchodzi :?: pokaż foto adapterów

To jest dział giełda ??? bo nie kumam o co tu chodzi ?

a niby czemu miały by być w giełdzie :?: jak dla mnie to pomoc w "zrób to sam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 w założeniu miałem pokazanie jak zrobiłem większe hamulce, a dodałem tylko post że jakby ktoś takie chciał u siebie to mogę sprzedać taki komplet i powiedzieć co i jak bo jest sporo roboty przy tym, nie zależy mi wcale na zarobku, ceny takie jakie ja zapłaciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok aby takie hamulce zakładać trzeba mieć co wychamowywać.

Jeśli ktoś ma swapa powyżej 200ps przy budzie e30 można kombinować ale towtedy praktycznie wszystko musi wylecieć z zawieszenia i chamulców.

Ps pomp chamulcowa jest obliczona do danego obwodu zaciski mają swoją pojemność i pompa jest obliczona pod to jeśli wymienimy zaciski bez pompy to połowa sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa jest z e32 750i więc dopasowana do tego układu, pomoc znajdziesz na 300mm.de ? to sobie tam szukaj i zapłać za same adaptery 150 euro i ciekawe czy tam ktoś ci wyjaśni co i jak. Wogóle co to za forum, tylko krytykować każdego potraficie. I mam co wyhamowywać bo jest ponad 200KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
pompa jest z e32 750i więc dopasowana do tego układu, pomoc znajdziesz na 300mm.de ? to sobie tam szukaj i zapłać za same adaptery 150 euro i ciekawe czy tam ktoś ci wyjaśni co i jak. Wogóle co to za forum, tylko krytykować każdego potraficie. I mam co wyhamowywać bo jest ponad 200KM

Taaa uwzięliśmy się na Ciebie :dance:

-zrobiłeś konwersję hampli to zrób ładne fotostory + opis i wrzucaj na forum , nawet jest taki dział do takich modyfikacji domowej roboty.

-ale jak chcesz tym handlować , to wrzucaj w giełdę a nie świrujesz :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum jestem od niedawna to wystarczyło podpowiedziec co i jak a nie krytykować i wcale nie chce niczym handlować tylko chciałem pomóc jeśli ktoś takie coś u siebie chciałby zamontować a nie płacić szwabowi 1800 euro za to samo. Zrobiłem te "fotostory" a jak jest w złym dziale to jakiś moderator może to przenieść.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...