Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

O 6.00 byłem w domy zadowolony jak dzieciak WIELKIE DZIĘKI dla każdego kto brał udział w organizacji wycieczki.

Miła było poznać taką ekipe Pozdrowiania dla wszystkich.

Wyprawa z panem Mieciem BEZCENNA (nie ważne jak ważne że cało jesteśmy w domu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wyspany, odpoczety :)

Muzeum piękna sprawa- stare i nowsze sztuki, druga strona ulicy- salon, sklep, jazdy samochodzikiem i inne atrakcje w jednym miejscu :)

Fabryka- widziałem i poznałem linie produkcyjną jak się spawa i jak się klei blachy ( tego to nie wiedziałem ) 650 robotów kuga machającymi blachami koło siebie i tak powstaje BMW :)

Wielkie podziękowania dla Staszka który był naszym organizatorem :)

foto moje:

https://picasaweb.google.com/118172609847226045518

filmy:

Jednocześnie uśmiecham :) się do osób które mi robiły zdjęcia o danie ich na forum lub przesłanie na maila: chiccoo@tlen.pl

Edytowane przez chiccoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOSMOS :D !! Oczywiście podziekowania dla Staszka i współorganizatorów uklon_bmw Muzeum jak i fabryka robi MEEEEGA robote :D gorąco polecam wszystkim fanom marki. Mimo że troche długo tam jechaliśmy, to jak przystało na "Wesoły Autobus" było naprawdę przewesoło ;D Miałem wrzucic teraz foty ale mam małe problemy techniczne dlatego będą troszke później ;)

jedna na zachętę ;)

dsc08170fq.jpg

P.S. Chiccoo, dzięki Wam jeszcze raz za podwózkę na Biskupin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My równiez dziekujemy za mega zajefajna wycieczke..... Juz dawno nie bylem tak zdezelowany:drunk::drunk:..... Ale bylo naprawde warto.... Organizacja super a hala produkcyjna jak i WESOŁY AUTOBUS- nie da sie opowiedziec.... Zdjecia dodam pozniej bo ide lulu...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla STASZKA i Reszty odpowiedzialnej za organizacje tego super wypadu!! uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw

Oczywiście podziękowania dla CAŁEJ ekipy za super atmosferę, kupę śmiechu lolol no i w ogóle za całokształt :dance: :drunk::party:

P.S.

Ewa właśnie wróciła z pracy a ja zająłem się domem :) Obiadek gotowy. Wszamać i pewnie pójdzie spać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wstałem,(Forest miałeś rację-stary już jestem :lol:;)) Pragnę serdecznie podziękować w imieniu swoim i brata za wspaniałą wycieczkę-Staszek,Dziki,Forest SZACUN! Świetna Ekipa, a same zwiedzanie, cóż myślę,że każdy z Was wie najlepiej jak było. Dla mnie przed BMW- na kolana i tyle w temacie. Jeszcze raz Ogromne Dzięki za możliwość wejścia do Fabryki.Brat już w drodze na Warmię, przejechał wiele km,ale radość na Jego twarzy-Bezcenna!!!

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za świetną atmosferę, wspólną zabawę i oczywiście Staszkowi za zorganizowanie wspólnej wycieczki. Szczerze mówiąc liczyłem na więcej atrakcji w muzeum ale i tak myślę, że warto było przebyc tą drogę by zobaczyc to wszystko co zobaczyliśmy. Mamy też małą nauczkę na przyszłośc - zbierac kasę i dopiero wtedy wrzucac kogoś na listę. Zagrywka Matiego i późniejsza zrzuta by zapłacic za jego miejsce w autobusie - nie będę tego komentował ale powiedzmy sobie wprost - maniana. Zamiast niego mógł pojechac ktoś inny. Dwie foty grupowe ode mnie, resztę wrzucę na picassa po powrocie do Oławy bo mam tu tak szybkie łącze, że te 400-sta zdjęc ssałoby do końca przyszłego tygodnia.[/url]

dsc2021r.jpg

dsc2022w.jpg

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra już jestem na chodzie:)

Wesoły autobusik był super w drodze do Monachium to już Zgorzelca nie pamiętam:drunk::drunk:

hmm Muzeum nie zaspokoiło mojej ciekawości gdyż czekałem na kilka modeli (np e34 pomalowane,e34 M5,e39 M5,e32,e38) i nic z tego nie było!! były same 3er ,i w sumie z ciekawszych rzeczy to 6er i 8er cabrio było:) ale niby jakaś cześć muzeum była zamknięta tego dnia!!:) Na ulicach same F-ki i to na 10 aut 6 z nich to właśnie BMW do max 5lat!! a co 30auto to jakaś M-ka śmignęła!! czułem się wspaniale widząc taką ilość Aut!! najbardziej mi się podobała linia produkcyjna!! człowiek na starcie w fabryce zarabia 2.500E!! hmm czas się zastanowić nad wyjazdem:) być może na kolejnej wycieczce będziecie mnie w pracy odwiedzać:):4:

zdjęć nie mam (tzn mam z mojej 3310) ale jakość marna!! mam Filmik jak Kuziema typ podwiózł isettą!!! się woził chłopak (Edka Ci tego nie popuści):) hehe podziękowania dla wszystkich którzy byli! bez was wesoły autobus nie był by "wesoły":drunk: hehe

dlaczego nie poczekaliście na mnie aż wrócę z klopa!! zdjęcie grupowe beze mnie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie mógł ktoś założyć, oddałabym kasę z tej co niektórzy wpłacali na Dom Dziecka :)

Spoko, daliśmy radę, każdy zrzucił się po kilka złotych i sprawa załatwiona. Chodzi mi głównie o to, że takie akcje, 5 minut przed odjazdem "ja nie jadę" są trochę dziecinne. Dałby znac wcześniej - OK ale tak na ostatnią chwilę trochę lipa jak dla mnie. Ale pewnie jak zwykle się czepiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...