Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

He he he, specjalnie for ju zrobię kilka jotpegów :lol: Mogłaś jechac z nami, jak coś odebrałbym poród, mam dwa za sobą. I może Mordusiątko dostałoby E31 jako wyprawkę :lol::lol::lol:

Hehe chyba lepiej oszczędzić innym takich wrażeń ;) e31 dla Danuśki no no byłaby nam wdzięczna do końca życia albo my jej lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChriS.
My już w autobusie. Zaraz zgarniamy ekipie wrocławską...:)

Eee no to bedziecie wczesniej niz 24 :) my tam na 23:30 postaramy sie dotrzec, zeby nie opozniac :) kanapeczki zrobione to mozna jechac ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, wróciłem , super wyprawa, pełno aut, silników i motocykli. Śmieszna cena biletu, a wrażenie na całe życie. Sorki panowie, że się znienacka zmyłem , ale część poszła na montażownie, dla mnie nie było już miejsca, a reszta do lidla więc zostałem sam i się zmyłem bo styrany strasznie byłem ;] Na chodzie jestem już 35 godzin :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My juz tez w domciu. Byliśmy jakoś około 5 nad ranem.

Dziekuje za super wycieczkę, pogoda nam dopisała, czasu było mnóstwo na zwiedzanie.

Pan Mieciu (kierowca) sprawił,ze choc masakrycznie zmęczona śmiałam się do łez :)

Fotki niedługo Foreścik wrzuci bo jest ich ponad 500 bodajże.

Pozdrawiam i dzieki jeszcze raz za super atmosferę happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez bardzo dziekuje organizatorom wyjazdu naprawde za***iscie wyszło choc było kilka spraw niedopietych do konca i tak było super :)

wszystko mi sie bardzo podobało do pewnego momentu...

gdy na drogach na 5 samochodów bylo 3-4 nowe bmw a co 2 minuty jakies EM zapieprzało od świateł do świateł :drool:

fotek mam mało bo jak wiadomo sie wpierniczałem do innych na zdjecia :lol: a filmiki zaczynam wrzucać te które porobiłem :P

DZIEKI BARDZO I CZEKAM NA FOTY :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CUDOWNA WYCIECZKA ! Na wstępie ogromne podziękowania i ukłony dla Staszka! Gdyby nie on... a tak spełniliśmy marzenia małe i większe. Fabryka BMW pokazala jakod podstaw wyjezdzają nowe BMW. Są tamprodukowane auta na rynek angielski i euopejski. Blaszka do blaszki i jezdzimy BMW ;) W muzeum także piękne przeżycia a wokół salonu muzeum i fabryki jezdza same BMW, naliczylem 3 szt E46 i 2szt E39 a reszta nowe M3 X6 X5 118stki 120stki cabriolety 6stki... inny świat, chyba za dużo na ulicach wspaniałych BMW jezdzi. ;) Ekipa niesamowita i można powiedzieć naprawdę zgrana. Dzięeekuje!

P.S. Bardzo dziękuję osobom, które uwieczniły mnie na zdjęciach bo dzięki nim będę miał cudo pamiątki jak je wrzucicie. Dziekuje koledzy i koleżanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...