Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec
No ja pytalem straznika, mowil, ze E39 M5 i E38 czy tam E32 nawet to sa w zamknietej czesci ;/ szkoda bo nawet silnika M62 wyjetego nie zobaczylem :(

Heh .... czyli dobrze , że nie mogliśmy teraz pojechać .... mam nadzieję , że w przyszłym roku pozamykają sekcję "japońskich" Beemek a zostawią te wyprodukowane do 1999roku :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzoza

szczerze mówiąc też się zawiodłem, tłukłem się tyle km żeby zobaczyć e34 i brzoza... znaczy lipa :(

:lol:Nie ma lipy;)zdjęcia będą ale muszę najpierw ogarnąć temat z programem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza przekozak jak zawsze, dzięki wszystkim za wszystko Jutro napiszę coś więcej jak już całkiem dojdę do siebie. Niestety coś się stało z aparatem i zostało mi tylko jedno zdjęcie

dsc02193n.jpg

8) 23 cm robi robote jak rant na bbsie w e30 GTR

Edytowane przez jokeymiras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie , pomimo tego, że jechaliśmy najdłużej , bo aż z Brzegu to powiem Wam ,że wybrał bym się bez wachania jeszcze raz nawet i zaraz , wybaczyć można nawet fast-driverowi i temu złomkowi, bo wycieczka w to miejsce miód-malyna, mam nadzieję ,że powtórka z rozrywki nastąpi. Wielki podziękowania we wkład włożony w dogranie całej sprawy do końca dla STASZKA i osób które pomagały w mniejszym lub większym stopniu . Kto nie był z nami niech żałuje:dance:, a kto nie wszedł na linię produkcyjną niech nam zazdrości :4:.

Fotę zrobiłem tylko jedną, a potem gówniany kodak się zablokował i **** z cykania.

Oto i ona pt. "Jestem Hardcorem"

1000988om.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na halę chcę tym razem iść z angielskim lektorem, bo dojcz to ja niśt...:/
coś niecoś się dowiedziałaś :)
Wg. Cennika kazda rwmporary exhibition kosztowala 5 eur. Ale znajac maxbimnera na gorze nikt nie sprawdzal biletow :-)
a mi gdzieś mignęło, że temporary była za darmo (albo coś namieszałem ;-P), niemniej jednak "furtki" były otwarte :), zresztą w fabryce też nie sprawdzali biletów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać ,wrażenia niepowtarzalne happy_bmwhappy_bmw Wielkie dzięki dla Staszka , Foresta i Dzikiego za ogarnięcie tematu i organizacji. Ilość Bumerów na Niemieckich ulicach oszałamiająca ,tylko pozazdrościć 8)8) Wielkie dzięki dla wszystkich uczestników .:bmwsexemofg3:

Brzoza z tym szalikiem na moto dobrze pociskasz hehe:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość staszek

No ja już doszedłem do siebie wycieczka naprawdę mega. Wrażenia naprawdę niesamowite :lol:chyba każdy z nas miał uśmiech na twarzy .Wielkie podziękowania dla FORESTA MŁODEJ DZIKIEGO I MADZI z pomoc w ogarnięciu tego wszystkiego . Jak Bastars pisze ,ja też bym się wybrał tam jeszcze raz nawet i dzisiaj . Może się uda coś zorganizować w przyszłym rokupytanie_bmwja jestem za i bardzo chętnie pomogę bo z taką ekipą to można jechać nawet na koniec świata . WIELKI SZACUN DLA WSZYSTKICHhappy_bmwhappy_bmwhappy_bmwbmw_beer Pozdrowienia od pana Miecia ten to rozweselił autobus:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki również za super wypad, wrażenia bezcenne. Furki w muzeum no nie do opisania. Fabryka tez robiła wrażenie, może trochę długo i duzo chodzenia bo przewodnik powiedział na koniec, że zrobilismy 3,5 km ale naprawdę było ciekawie happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...