Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

i jeszcze raz przepraszam wszystkich z wycieczki za narazenia na dodatkowe koszta... :D pzdr

...dla mnie nie ma i nie było tematu. 3,11 :) nie zbiedniałem, a jedyną osobą, która straciła jesteś Ty, bo było mega...tak czy siak przelej sianko na dzieciaki i gitarka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość staszek
oj tam oj tam postawisz krate i bedziemy kwita:):4::drunk:

Dyziu ty z tymi kratami to nie galopuj bo następnym razem znowu nie będziesz pamiętał kiedy był Zgorzelec:4::bag::bag::bag::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyziu ty z tymi kratami to nie galopuj bo następnym razem znowu nie będziesz pamiętał kiedy był Zgorzelec:4::bag::bag::bag::bag:
oj chociaż miałem wylane na wszystko i obudziłem się 15km ok monachium:) hehe:4::drunk:

Dyziu obrał dobrą taktykę - przynajmniej był wypoczęty przed zwiedzaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa JESTES HARDCOREM

i z gwinta.......:):drunk::4:dobra a że:drunk::drunk::drunk:by nie było że banda pijacka itd to bylo fajnie i muzeumm jest za***iste:) rozmawiałem ze znajomym i wziął by 4,500zł za zawiezienie we dwie stony:) mercedes z 2003roku:)

więc następnym razem to jak cos to bijcie do mnie :) myśle ze będzie taniej:):dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i z gwinta.......dobra a żeby nie było że banda pijacka itd to bylo fajnie i muzeumm jest za***iste rozmawiałem ze znajomym i wziął by 4,500zł za zawiezienie we dwie stony mercedes z 2003roku

więc następnym razem to jak cos to bijcie do mnie myśle ze będzie taniej

moje stare kości mówią,ze nie musi byc taniej:!: :!: musi byc wygodniej :!: :!:

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

1. Zdjęcie NR. 114 M-BH327H mój klimat-II wojna i te sprawy... uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw

2.Zdjęcie 145 z logiem klubu przy M-HN327 Wymiata!!! Te auto śniło mi się... uklon_bmw uklon_bmw

3.od 188-197 M5 Piękne, potwór 417 Kw! uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...