Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

wszyscy napisali co siępodobało to ja napiszę co mi się nie podobało

1. Podróż - problemy z pęcherzem następnym razem proszę zgłaszać przed wyjazdem, propozycja: mam jechać 11h to nie pije tyle

2. Sytuacja z wejsciem na linie montażową: miało iść 40 osób, na miejscu znalazło się ok. 25, o ile ktoś znalazł zastępstwo na swoje miejsce to reszta olała sprawę i staszek musiał chyba z 3 razy rezerwacje zmieniać i oczami świecić

3. Jak umawiamy sie że zbiórka o konkretnej godzinie i w konkretnym miejscu to trzymać się tego, a nie zeby pozniej wydzwaniac i szukać

Do Pana Miecia pretensji nie mam bo kazdemu zdarza się nie zauważyć zjazdu na Dresno .... :D

Nie wrzucam fot bo większość taka sama tylko z innego kąta.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Podróż - problemy z pęcherzem następnym razem proszę zgłaszać przed wyjazdem, propozycja: mam jechać 11h to nie pije tyle

2. Sytuacja z wejsciem na linie montażową: miało iść 40 osób, na miejscu znalazło się ok. 25, o ile ktoś znalazł zastępstwo na swoje miejsce to reszta olała sprawę i staszek musiał chyba z 3 razy rezerwacje zmieniać i oczami świecić

3. Jak umawiamy sie że zbiórka o konkretnej godzinie i w konkretnym miejscu to trzymać się tego, a nie zeby pozniej wydzwaniac i szukać

Czyli jak widać, połowa osób niedorosła do takich wyjazdów.

Napewno zostanie to wzięte pod uwagę przy kolejnym wyjeździe :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, jesli jest problem finansowy z moja nieobecnoscia w autousie to bez problemu poniose koszt swojego biletu i po problemie

Mati, pare osób wpisało się zapłociło i wypadło, w Twoim wypadku myślęze trzeba postąpić podobnie,

poza tym dziwie sie ze skoro wpisałes sie 24.04 na liste, do dnia wyjazdu kasa nie dotarła

"30. Mati (kasa zaraz poleci)"

Przelej 140 pln Poli na Dom Dziecka i będzie po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie i kilku chłopaków ta podróż trwała 12godzin , ale nie mam problemu z tym, a rozprostować się co jakiś czas sama przyjemność :4: ale faktycznie z tym wejściem do fabryki to wyszła trochę lipa pytanie_bmw

nie płacz koleżko;my do kłodzka z bielan mamy jeszcze 90 km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemo ósemka z rana też nie była tragiczna ok godziny do domu z przejażdżką przez Dzierżoniów ;) to dobry czas, problemy się zaczęły po południu jak wahadełka porobili. Co do tych przerw to faktycznie trochę za dużo ich było, co 2godz. spokojnie by wystarczyło. Ale co by nie mówić przeżycia i to co zobaczyliśmy bezcenne, dzięki wszystkim za wyjazd a w szczególności Staszkowi, Dzikiemu i Forestowi za organizację. Z mojego zbioru zamieszczę fotę "parapetu", bo reszta podobna jak u wszystkich.

img27271600x1200.jpg

Edytowane przez Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat Napisał przemo330ci Zobacz post

Login to a private Photobucket.com album

halo halo działamy,chyba że przegapiłem następnego linka

Właśnie:)

Już myślałam, ze ja coś przegapiłam:p

Przemo nie minie Cie to! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...