Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Czy któraś grupa była w fabryce w miejscu zakładania tapicerki do wnętrza? Widział ktoś fotele itp??

Byłam w 3 grupie i nie widzieliśmy...

Oto i ona pt. "Jestem Hardcorem"

Trzeba było każdemu zrobić zdjęcie przy degustacji tego napoju z butelki, bo tylko ja wyjdę na żuliettę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche mnie nie bylo ale widze ze wycieczka bardzo udana :D ciesze sie :D w czerwcu sobie podjade koniecznie to zobaczyc :)

Zagrywka Matiego i późniejsza zrzuta by zapłacic za jego miejsce w autobusie - nie będę tego komentował ale powiedzmy sobie wprost - maniana. Zamiast niego mógł pojechac ktoś inny.
Chodzi mi głównie o to, że takie akcje, 5 minut przed odjazdem "ja nie jadę" są trochę dziecinne. Dałby znac wcześniej - OK ale tak na ostatnią chwilę trochę lipa jak dla mnie. Ale pewnie jak zwykle się czepiam ;)

no wlasnie tak sie konczy dezinformacja... powiem ci chlopie szczerze ze nie lubie jak ktos sie wypowiada i opiniuje teamty o ktorych nie ma pojecia- tak wlasnie powstaja plotki... w dpie byles, gowno widziales a jak zawsze wiesz najlepiej! dzwonilem do ciebie dzien wczesniej i mowilem ci ze jade i pojechalbym gdyby nie wypadek w pracy o czym NIE MOGLEM poinformowac wczesniej... sa rzeczy wazniejsze i mniej wazne- ja wybralem swoje zdrowie... ale w****ia mnie fakt ze nie wiesz jak bylo alw wisienke na torcie musiales dojeac... no zalamujesz mnie stary.......

aha, jesli jest problem finansowy z moja nieobecnoscia w autousie to bez problemu poniose koszt swojego biletu i po problemie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość staszek
troche mnie nie bylo ale widze ze wycieczka bardzo udana :D ciesze sie :D w czerwcu sobie podjade koniecznie to zobaczyc :)

no wlasnie tak sie konczy dezinformacja... powiem ci chlopie szczerze ze nie lubie jak ktos sie wypowiada i opiniuje teamty o ktorych nie ma pojecia- tak wlasnie powstaja plotki... w dpie byles, gowno widziales a jak zawsze wiesz najlepiej! dzwonilem do ciebie dzien wczesniej i mowilem ci ze jade i pojechalbym gdyby nie wypadek w pracy o czym NIE MOGLEM poinformowac wczesniej... sa rzeczy wazniejsze i mniej wazne- ja wybralem swoje zdrowie... ale w****ia mnie fakt ze nie wiesz jak bylo alw wisienke na torcie musiales dojeac... no zalamujesz mnie stary.......

aha, jesli jest problem finansowy z moja nieobecnoscia w autousie to bez problemu poniose koszt swojego biletu i po problemie :D

Sorki MATI ale nie rozumiem kompletnie co tu wypisujesz .wydzwaniałem do ciebie z Brzegu do Oławy i miałeś zajęte, dobiero przed Orlenem oddzwoniłeś ze jesteś w szpitalu i masz coś z nogą ,a mogłeś przeciesz wczesniej zadzwonić i było by po temacie.Ja ciebie nie krytykuję ale chyba należą nam się jakieś wyjaśnienia, a nie słowa w dupie byłeś guwno widziałeś . Wojtasa zona terz nie pojechała bo złapała ją grypa ale dzwonił do mnie wczesniej i mie powiadomił ,a nawet nie chciał zwrotu kasy i to się nazywa fer zagranie. Jeżeli chcesz to odeslij te pieniądze do Poli na konto BĘDZIE WIĘCEJ KASY NADOM DZIECKA:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

A'propos pytania gdzie składane jest wnętrze - fotele, deska rozdzielcza oraz zawiecha itp to tego fragmentu nie pokazywano na wycieczce po fabryce.

To było pokazane na filmie na tarasie nad montownią silników. Były 3 duże TV z filmem co i jak się odbywa.

Trzeba było słuchać przewodnika a nie gapić się jak składają silniki ;)

Tu parę fotek od nas

[ATTACH=CONFIG]20274[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20275[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20276[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20277[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]20278[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20279[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20280[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20281[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]20282[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20283[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20284[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20285[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]20286[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20287[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20288[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20289[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki MATI ale nie rozumiem kompletnie co tu wypisujesz .wydzwaniałem do ciebie z Brzegu do Oławy i miałeś zajęte, dobiero przed Orlenem oddzwoniłeś ze jesteś w szpitalu i masz coś z nogą ,a mogłeś przeciesz wczesniej zadzwonić i było by po temacie.Ja ciebie nie krytykuję ale chyba należą nam się jakieś wyjaśnienia, a nie słowa w dupie byłeś guwno widziałeś . Wojtasa zona terz nie pojechała bo złapała ją grypa ale dzwonił do mnie wczesniej i mie powiadomił ,a nawet nie chciał zwrotu kasy i to się nazywa fer zagranie. Jeżeli chcesz to odeslij te pieniądze do Poli na konto BĘDZIE WIĘCEJ KASY NADOM DZIECKA:p

no wlasnie wyjasnienie napisalem w poprzednim poscie i mysleze to wystarczy... pisalem tez ze gdybym mogl to zadzwonilbym wczeseniej i nie czaje co tam jest do "kompletnego nie rozumienia"... tekst "w dupe byles- gowno widziales" byl do Foresta i jest jak najbardziej uzasadniony bo ja gadalem z toba a on wiedzial cos tam piate przez dziesiate i to jeszcze w pol pewnie przekrecone po 4 wersji przekazanej przez kogo innego ale jak zawsze wie najlepiej i musial bo***ac wisienke na torcie... i o to mi wlasnie chodzi... jesli sie czegos nie wie ito sie glupot nie rozpierdala po "ludziach".........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati nie ******l głopot chłopcze. Byłeś u mnie jeszcze pod koniec kwietnia - spoko jadę, zaraz wysyłam Staszkowi kasę. Już wtedy miałes problemy z nogą, łaziłeś na zabiegi, itd. Dzień wyjazdu, godzina 22.00 - Staszek do Ciebie dzwoni by dac znac, że już wyjechali z Brzegu i jadą do Oławy - nie odbierasz. Dzwoni Kozin - nie odbierasz. Dzwonią kilkakrotnie, w końcu odbierasz i mówisz, że nie jedziesz. Osobiście nie wierzę w takie posrane historie, że w ostatniej chwili zabrali Cię do szpitala i nie mogłeś dac znac wcześniej. Możesz się obrazic, mam to gdzieś - dla mnie zachowałeś się mało poważnie a cała Twoja historia może faktycznie byłaby dla mnie prawdopodobna gdybym miał 10 lat, wierzył w Mikołaja i krasnoludki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy juz tych pyskówek, kolejne będą nagradzane odpowiednio, reszte proszę sobie wyjasniać na PW.

Jeśli ktoś miał nie opłacone miejsce w autobanie i nie pojechał to wypada zaplacić za nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...