Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

aha, jesli jest problem finansowy z moja nieobecnoscia w autousie to bez problemu poniose koszt swojego biletu i po problemie
Mati, pare osób wpisało się zapłociło i wypadło, w Twoim wypadku myślęze trzeba postąpić podobnie,

Przelej 140 pln Poli na Dom Dziecka i będzie po problemie

to odeslij te pieniądze do Poli na konto BĘDZIE WIĘCEJ KASY NADOM DZIECKA

Mati śmigaj z tym przelewem dla dzieciaków (140 PLN do Poli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu ciekawostka dla tych, co nie nakręcili zdjęć w Fabryce...ja nakręciłem ;)Jak się produkuje BMW serii 3 - Joe Monster eh to zaledwie tydzień a ja.. chciałbym jeszcze tam być uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw

No wlasnie, lecialo ostatnio na Discovery.. Nam paru fotek pstryknac nie pozwolili. Myslalem, ze to jakas tajemnica wielka, a tutaj na Discovery pokazali wszystko jak na dloni.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Słuchajcie a nie mieliście napisać jakiegoś artykułu / relacji z tego wyjazdu promującego muzeum , chyba taki był warunek jak Staszek załatwiał to zwiedzanie fabryki dla Klubu ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Mordulec, interesuje Cię też to, co działo w autobusie przed zwiedzaniem? Jakieś liczby(%)? :dance::dance::dance: Żartuję ;) 8)

Słyszałem już kilka opowieści o tym co się działo po drodze ..... i jakoś mam wątpliwości czy ekipa z muzeum byłaby tym zainteresowana :2bacik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem już kilka opowieści o tym co się działo po drodze ..... i jakoś mam wątpliwości czy ekipa z muzeum byłaby tym zainteresowana :2bacik:

Nie do konca lapie przekaz tego zdania :D skoro my jestesmy tymi co robili cos po drodze to kim jest ekipa z muzeum? :P

A co do opowiesci to sa zwykle przesadzone, nie przypominam sobie zeby ktos zrobil jakis wielki przypal. Kilka osob chcialo siku, paru rozprostowalo sobie kosci na podlodze, ogolnie nic strasznego sie nie dzialo ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca lapie przekaz tego zdania :D skoro my jestesmy tymi co robili cos po drodze to kim jest ekipa z muzeum? :P

A co do opowiesci to sa zwykle przesadzone, nie przypominam sobie zeby ktos zrobil jakis wielki przypal. Kilka osob chcialo siku, paru rozprostowalo sobie kosci na podlodze, ogolnie nic strasznego sie nie dzialo ^_^

x2

Widzę że Legenda zaczyna rosnąć w oczach :D

Proponuje to powtórzyć za rok i sprawdzimy czy jest to już świecka tradycja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość staszek
Słuchajcie a nie mieliście napisać jakiegoś artykułu / relacji z tego wyjazdu promującego muzeum , chyba taki był warunek jak Staszek załatwiał to zwiedzanie fabryki dla Klubu ?? :)

No właśnie ,:lol:trzeba by było zrobić reklamę do zaprzyjaznionych klubówpytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Nie do konca lapie przekaz tego zdania :D skoro my jestesmy tymi co robili cos po drodze to kim jest ekipa z muzeum? :P

A co do opowiesci to sa zwykle przesadzone, nie przypominam sobie zeby ktos zrobil jakis wielki przypal. Kilka osob chcialo siku, paru rozprostowalo sobie kosci na podlodze, ogolnie nic strasznego sie nie dzialo ^_^

Czego nie zrozumiałeś w tym zdaniu ?? chcesz im napisać o 11 godzinnej podróży ?? czy lepiej napisać o wrażeniach osób zwiedzających Muzeum ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie byłem ale mnie bardziej interesowało by muzeum jak fabryka.

Jeśli wiedizeliście na Joe monster tam także była produkcja 5 nie wyrażam się ale blacha jak papier cięka.

Wolę stare modele i to się we mnie nie zmieni

chyba że zaczną robić auta w starym stylu ( gruba blacha i mechanicznie wytrzymalsze Na Polskie drogi):4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego nie zrozumiałeś w tym zdaniu ?? chcesz im napisać o 11 godzinnej podróży ?? czy lepiej napisać o wrażeniach osób zwiedzających Muzeum ??

No wlasnie tego co napisales :D ale umknal mi post wyzej i nie zrozumialem calosci hehe, ktos ogarniety humanistycznie moglby cos naskrobac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelej 140 pln Poli na Dom Dziecka i będzie po problemie
Mati śmigaj z tym przelewem dla dzieciaków (140 PLN do Poli)

nie ma problemu :D puszcze przelew i tamat mysle bedzie zamkniety :D

i jeszcze raz przepraszam wszystkich z wycieczki za narazenia na dodatkowe koszta... :D pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE PRZESADZAJ , TU NIE CHODZI O JAKIEŚ ŚMIESZNE KOSZTA , ROZBIEGA SIĘ WSZYSTKO O TĘ DZIWNIE ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ :bag:

ej dobra ale nie krzycz na mnie :D w kwestii "tj dziwnej sytuacji" mysle ze wszystko juz zostalo napisane ale cala grupe wypadalo przeprosic i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu :D puszcze przelew i tamat mysle bedzie zamkniety :D

i jeszcze raz przepraszam wszystkich z wycieczki za narazenia na dodatkowe koszta... :D pzdr

Mati tu napdawde nie chodzi o kase tylko o zasady. Kazdy mto wpisal sie na liste wyslal kase.... Od Ciebie nic nie dotarlo przez ponad tydz.....

Pozdr

Wysłane z mojego GT-N7000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati tu napdawde nie chodzi o kase tylko o zasady. Kazdy mto wpisal sie na liste wyslal kase.... Od Ciebie nic nie dotarlo przez ponad tydz.....

Pozdr

no ok... napisalem ze przelew pojdzie a nie ze poszedl tydzien temu... dla mnie sytuacja jest prosta...rozumiem co jest "nie tak" i jakie sa zasady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...