Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, zaskoczyła mnie dzis moja babcia, zeżarła 17,5 litra Bp złozyło sie tak że od zera do zera, dodam że wyłacznie w mieście, auto niezaładowane, krótkie trasy ale to chyba i tak za dużo, no nie? liczyłem się zawsze z 13-14 litrami ale to juz przegięcie pałki. Poprawcie jesli sie myle że jest cos nie tak, a jest to co to może być i od czego zacząć przy sprawdzaniu. Ogolnie auto zachowuje się normalnie, jeżdże też wydaje mi się noramlnie, podpowiedzcie coś bo jak na razie to bede chyba zasuwał na rowerze.:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak temperatura jest na pion ? zobacz jeszcze chlodnice u mnie plyn ubywal auto sie zapowietrzalo i spalanie mialem 17-18 po wymianie chlodnicy spadlo na 13l. Tyle ze byly obiawy plama pod zbiorniczkiem wyrownawczym i jak wskaznik temperatury byl miedzy niebieskim polem a pionem czasem potrafila sie przydlawic ale potem wskaznik lapal pion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatura jest jak najbardziej ok, jest nowa chłodnica, pompa wody, węże są okej, ubytku nie zauważyłem, jutro jakis grosz wpadnie i od razu jade na jakąś diagnostykę, możesz/możecie coś polecić, za rozsądne pieniądze jakichś wiarygodnych ludzi z kompem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wygląda na to że to wtyczka była zawalona syfem, została przeczyszczone i spalanie wróciło do normy (zalane za 40zł i przejechane 70kilo i dalej jedzie :bmwsexemofg3:ale juz podleje więcej bo nie chcę stanąć) dzięki chłopakom z Wadowickiej (teraz z Opolskiej) nie wciskali mi od razu kitu że trzeba wymienić sondę, przepływomierz i pół samochodu :lol: Panowie flaszka się należy jak nic przy najbliższej okazji, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopakom z Wadowickiej (teraz z Opolskiej) nie wciskali mi od razu kitu że trzeba wymienić sondę, przepływomierz i pół samochodu :lol: Panowie flaszka się należy jak nic przy najbliższej okazji, pozdrawiam.

Też jutro do nich jade na wymiane pasków, rolek, napiczany, pompy wody i kola pasowego walu korbowego :) Jak coś się będzie działo to wale do nich bo ogarnięci są, nie drogo i blisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to że to wtyczka była zawalona syfem, została przeczyszczone i spalanie wróciło do normy (zalane za 40zł i przejechane 70kilo i dalej jedzie :bmwsexemofg3:ale juz podleje więcej bo nie chcę stanąć) dzięki chłopakom z Wadowickiej (teraz z Opolskiej) nie wciskali mi od razu kitu że trzeba wymienić sondę, przepływomierz i pół samochodu :lol: Panowie flaszka się należy jak nic przy najbliższej okazji, pozdrawiam.

U mnie było znów tak,że jeden kabelek od sony się urwał i auto nie chciało zapalić,dobrze,że Ci mechanicy nie naciągają ludzi i kitów nie wciskali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...