Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

trafiłem przypadkowo na Wasze forum i postanowiłem się "wpisać"

szukam usterki (może lewego powietrza) falujące obroty w m20b20 z 84 roku , zakładam, że przepływka, bo miała gaz (wyciągnięty :lol:), i

UWAGA!! Stała 6 lat - zapaliła po podpięciu kabli i 4 litrach benzyny jakie wlałem, ale jak osiągała obroty minimalne po ssaniu to gasła, teraz po kilku odpaleniach dłużej trzyma, ale raczej gaśnie i za nim to zrobi to falują obroty, (bez katalizatora).

Gdybym okazał się za leniwy i temat był, proszę o wyrozumiałość - następnym razem poszukam bardziej uważnie i nie popełnię błędu temat powtarzający się, albo nie w tym dziale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za tak szybką odpowiedź, gumę kolano od filtra do przepływki zmieniłem, bo ktoś do gazu tamtą skrócił, ale jeszcze się przyjrzę innym przewodom i opaskom, chociaż podmieniam co się da łącznie z opaskami... a jak powinien wyglądać sprawny przepływomierz w tym modelu - silniku, podobno da się coś ewentualnie na krótki czas poprawić za nim nie namierzę czegoś "pewnego -sprawnego"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]18888[/ATTACH]

No będzie jeszcze dobrze jak podpowiesz mi gdzie jest w tym motorku krokowiec, koło filtra czy bardziej na przodzie silnika??

I wielkie dzięki za podpowiedzi a na dzisiaj już mam dość

Pozdrawiam i dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale miałem zagadkę z tym krokowcem....:lol: i nie namierzyłem, a skoro już się odezwałeś to staram się czytać co piszecie i miałbym 10000000 pytań albo i więcej, ale na co jeszcze głownie powinienm zwrócić uwagę - skoro silnik już pracuję, nowe tłumiki i rurki jadą lakier się miesza??? co w tym E30 z 84 jeszcze trzeba sprawdzić, czy wyjdzie w praniu,

kiedyś pewnie taka była.... [ATTACH=CONFIG]18953[/ATTACH] (zdjęcie pożyczone E30 320i VVFL *Project Oldschool* VERKAUFT! [ 3er BMW - E30 ] "2 trer" - www.BMW-Syndikat.de [Fotos - Bilder - Stories])

Edytowane przez GRAFTECH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...