Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z Sochaczewa ale i tak się tym podzielę... Zostawiłem samochód przed blokiem (ul. Senatorska) Następnego dnia tz w niedziele wychodzę, patrzę, a tam BRAK ZDERZAKA! Zostały tylko wyrwane listwy i nakrętki od śrub... Cały zderzak m pakiet, rejestracja, halogeny.... Poszły....... Do czego to dochodzi żeby nawet zderzaki odkręcać komuś w nocy. Mam nadzieje że ten kto to zrobił nie zazna spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że nie tylko u nas we Wro są takie akcje... mi przynajmniej rejestracje zostawili, co to za kolor ? jakies znaki szczególne na zderzaku/halogenach ? moze akurat ktos sie natknie. Zglos na Policje, moze im wiecej bedzie takich spraw, to zaczna cos z tym robic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor to granitsilber. Tu po mieście lata kilka e36, ale żadna z takim zderzakiem. Może z jedna ładna zadbana... Podejrzewam że ten kto to wziął to założy sobie. Od tamtej pory patrze na każdy zderzak przy każdej e36 i jeśli ktoś sobie przemaluje i zmieni ze standardowego to od razu zauważę. Poznam po halogenach, a jeśli podejdę i zajrzę od wewnętrznej strony na ten zderzak to nawet z zamkniętymi oczami poznam. I jeszcze z tą blachą zaj...li jakby nie mogli zostawić. Teraz weź biegaj dorobić tablice przez jakiegoś ch..a!!! Co jest najlepsze w tamtą zime przyłożyłem przodem centralnie zderzakiem w zaspę i cały poszedł ze wszystkim na śmieci. Kupiłem nowy, pomalowałem, założyłem te duperele i co mi przyszło... rok jazdy na nim i jakiś ***..y skur...yn sobie go wziął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli działają w parze to demontaż przedniego zderzaka to 1minuta.Mam nadzieje,że się natkne kiedyś na jakiegos złodzieja na gorącym uczynku-krótka procedura będzie-areszt,sąd,wyrok,uprawomocnienie wyroku,wykonanie wyroku -na miejscu zdarzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też to już przeżyłem wychodze mam jechać do pracy a zderzaka brak.

Na szczęście bośc blache mi zostawił .

Jeszcze wtedy miałem e34 touring .

kolega w e46 już 3 razy kupował wkłady lusterek .

złodzieji będzie więcej jak wszysto będzie tak drożało

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat chyba dotykający niestety wielu w miastach i pewnie nie tylko, ręce opadają, jeszcze pól biedy jak tylko zapie... ale wandalizmu tępego to już nie kumam, kiedys znalazłem lusterko urwane ze swojego auta, leżące na murku obok ewidentnie z buta pociągnięte. Jedyna miła niespodzianka związana z uszkodzeniem mojej <bmw> to kiedy podchodząc do auta widze że niema szyby bocznej kierowcy :/ myślę że wszystko wiadomo a tu niespodzianka w środku karteczka z numerem oraz przeprosinami, podpisana z imienia i nazwiska. Okazało sie że kamien z kosiarki wyleciał i rozwalił szybe, szefo firmy porżadkowej oddał mi kase za wstawienie i dorzucił w ramach rekompensaty strat moralnych dobry flakon, bardzo było to miłe i dodaje otuchy ale niestety takie zachowania to nie norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia mi wyslala:

policjanci zatrzymali legniczanina, który w zaparkowanym samochodzie osobowym marki BMW uszkodził listwy mocujące a następnie ukradł osiem czujników parkowania.34-letniego mężczyznę funkcjonariusze zatrzymali w niedzielę o godz. 20.30. W stojącym na parkingu BMW zerwał listwy mocujące, a następnie ukradł osiem czujników parkowania.

Właściciel samochodu oszacował straty na 4 tys. zł. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

przynajmniej jednemu sie udalo zlapac kondona :beta:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zeszlifowałem sobie łby w śrubach flexem tak zeby byly okrągłe i zeby kazdy klucz nasadowy sie obracal dookola,kiepskie jest podejscie wiec zrobilem sobie tak tylko 2 sruby a z tego co wiem w zderzaku m-pakowym w e36 jest 4 sruby ale to nic mysle ze to chociaz troche odstraszy zlodzieja gdyby chial mi zdjąć zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...