Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem spełnić swoje marzenia i zabieram się za szukanie BMW. Prosze o pomoc w tym temacie, to znaczy może ktoś ma na sprzedaż lub wie i moze jakąś polecić, byłbym wdzięczny za wszelkie informacje i sugestie.

A czego szukam? W zasadzie to większość BMW mi sie podoba, ale wypiszę kilka modeli z tych które interesuję mnie szczególnie:

1. BMW 130i

2. BMW 120d (163ps)

3. BMW 320d e90 (163ps)

4. BMW 330i e90 lub e46coupe

5. BMW 330d e90 lub e46coupe

6. BMW 530i e60

7. BMW 530d e60 również 535d

To z grubsza podstawowe modele które szukam.

Z wyposażenia to chciałbym mieć klimatronik i skóry(ale nie jest to warunek absolutnie konieczny).

Za pomoc z góry dziękuję

Thorgal7730

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie to celuj w autka od czwartej pozycji ale to tylko moje skromne zdanie :-P

z grubsza mój plan jest taki, że jak trafię benzynę dobrą to oki, a jak będzie dobry diesel 2.0 ten 163 konie to planuję go zczipować, myślę docelowo mieć około 200koni i około 7 do setki...jestem dość nastawiony na mocniejsze auto...

...a dlaczego odrzucasz pozycje 1, 2, 3 ? Mają jakieś wady czy z innych względów odrzucasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza i druga mały gabaryt trzecia pozycja według mnie trochę za mała pojemność a od czwórki masz autka uniwersalne komfort i przestrzeń w aucie oraz silniki które mają moc dają jeszcze możliwości rozwoju mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diesle nie są przeznaczone do szaleństw i tego nie lubią.

Mowisz chyba o dieslach z poprzedniej epoki, bo nowe diesle sa naprawde dobrymi silnikami. Sam mam 260 konnego diesla, zlego slowa nie powiem. Nie wspomne o pewnym dzentelmenie z forum, ktory z E46 z seryjna moca 204 koni, oczywiscie diesel wytargal skromne ponad 300 koni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspomne o pewnym dzentelmenie z forum, ktory z E46 z seryjna moca 204 koni, oczywiscie diesel wytargal skromne ponad 300 koni.

heh Czechu pewnie pisze o koledze Edu :-P fakt dzisiejsze diesle to nie to samo co traktory z przeszłości dają radę tak że czasami m-ka wymięknie duża moc od dołu jedyne to może tylko to że dzwięk z tyłu nie jest aż tak efektowny ale to szczegół zresztą diesle zawsze były bardziej podatne na zwiększenie mocy w stosunku do oryginału benzynkę owszem też się da ale trzeba większej ingerencji w serce niż w dieslu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz numer do gostka który chce sprzedać e90 320d - 794 736 117 (o ile jeszcze aktualne). Widziałem na żywo, fajne wyposażenie i robi wrażenie, z tego co wiem to już jest po chipie.

Tu masz wszystko (rozkodowany vin, jakąś galerię, itp.), możesz sobie zobaczyć o ile będzie ci się chciało logować.

B.T.L. • Zaloguj

Owocnych poszukiwań.

Edytowane przez bartoszk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...