Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie, mam taki dylemacik i może pomożecie mi go rozwikłać. Mam zamiar, w koncu, zmienic opony na letnie, posiadam przyzwoite gumy na felgach rial 16, wszystko fajnie,pieknie jak jezdze autem w pojedynke ale jak zapakujemy sie z małżonką potomkiem, psem i bagażami to czesto słyszę jak sie ocierają opony o nadkola/błotnik tylne, szkoda mi opon bo nawet fajne i cztery takie same boje sie ze zniszcze. Niewiem czy nie opchnąc cały komplet i nabyć jakies lato 15 z normalnym ET czy też "rozwałkować" nadkola tylne, nie orientuje sie z czym sie to wiąże, nigdy tego nie robiłem i niewiem czy to warte zachodu, jeśli jest to w miarę bezpieczne i skuteczne to może polecicie kogos we Wrocławiu kto by wykonał takową operacje?

Edytowane przez stoker83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rantu jak pisał Kamcio , ale z tego co się orientuje to są także gumy podwyższające, być może to zda rezultat i nie będzie konieczna modernizacja nadwozia.

GUMY PODWYZSZAJACE POD SPREZYNY JAKOŚĆ GWARANCJA (2296771222) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już coś to guma pomiędzy zwoje sprężyny:

GUMY USZTYWNIAJACE SPRĘŻYNY JAKOŚĆ NAJLEPSZE 40MM (2328689941) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja z czymś takim jeździłem w touringu - a wożę dużo sprzętu nurkowego (dużo kg:)) w bagażniku i jest gites.

Dobierasz tylko średnicę i szerokość - jest sztywniejsze i nie siada tak auto

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już coś to guma pomiędzy zwoje sprężyny:

GUMY USZTYWNIAJACE SPRĘŻYNY JAKOŚĆ NAJLEPSZE 40MM (2328689941) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja z czymś takim jeździłem w touringu - a wożę dużo sprzętu nurkowego (dużo kg:)) w bagażniku i jest gites.

Dobierasz tylko średnicę i szerokość - jest sztywniejsze i nie siada tak auto

to jest tpo czego szukam :)<bmw_1> poczytałem o tych gumach pod/nad sprezyny i jakos srednio pozatym podnoszenie auta za sprawą tychże gum bez załadunku napewno nie bedzie inplus, musze tylko spradzic srednice i zamawiam, piwko jak nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...