Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Królu Złoty!!!

Dzięki wielkie. Teraz to wszystko jasne :). Ale czeka mnie ponowna rozbiórka i tak w przyszły weekend bo podłączyłem te dwa nowe czujniki i działają. Dwa stare na szczęście też działają ale dwie stare wtyczki są tak sfatygowane, że nie ma opcji żeby je przyczepić do czujników tak żeby nie wyskoczyły. Jedna ma urwany ten zatrzaska a druga nie ma opcji żeby doszła do końca na tyle żeby się zatrzasnęła. Więc wymienię obie i będę miał spokój. Na całe szczęście dwa stare czujniki działają więc jeszcze tylko te dwie nowe wtyczki dać, trochę jeszcze się pogimnastykować przy aucie i wreszcie będzie wszystko jak trzeba...mam nadzieję ;)

Dzięki jeszcze raz grzesiek2304 za schemat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam Was pozwolcie ze rowniez podepne sie pod temat poniewaz w moim BMW e46 takze sensory parkowania przestaly dzialac, po wrzuceniu wstecznego na zapalonym silniku niema zadnego sygnalu jest kompletna cisza,sprawdzalem czy sensory mi dzialaja bo jak wczesniej sie okazalo ze jeden mi nie dzialal wiec go wymienilem,na przekreconym zaplonie i wstecznym biegu slychac ze wszystkie sensory mi dzialaja w kazdym jak przyloze ucho slychac brzeczenie,jak dotkne palcem to czuje drgania.Zderzak mam z M pakietu, moi mili forumowicze wiecie co to moze byc ? jeszcze dodam ze jak pojechalem do mechanika gdzie podlaczyl komputer mowiac mi ze byl jakis blad ktory usunal okazywalo sie ze sensory dzialaly ale jak sie samochod zgasilo i odpalilo ponownie sensory wogole nie reagowaly,teraz spelniaja role tak jakby ich wcale nie bylo albo role wizualna, takze jak ktos wie jak naprawic ten problem prosze o pomoc i porady,z gory oczywiscie dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was pozwolcie ze rowniez podepne sie pod temat poniewaz w moim BMW e46 takze sensory parkowania przestaly dzialac' date=' po wrzuceniu wstecznego na zapalonym silniku niema zadnego sygnalu jest kompletna cisza,sprawdzalem czy sensory mi dzialaja bo jak wczesniej sie okazalo ze jeden mi nie dzialal wiec go wymienilem,na przekreconym zaplonie i wstecznym biegu slychac ze wszystkie sensory mi dzialaja w kazdym jak przyloze ucho slychac brzeczenie,jak dotkne palcem to czuje drgania.Zderzak mam z M pakietu, moi mili forumowicze wiecie co to moze byc ? jeszcze dodam ze jak pojechalem do mechanika gdzie podlaczyl komputer mowiac mi ze byl jakis blad ktory usunal okazywalo sie ze sensory dzialaly ale jak sie samochod zgasilo i odpalilo ponownie sensory wogole nie reagowaly,teraz spelniaja role tak jakby ich wcale nie bylo albo role wizualna, takze jak ktos wie jak naprawic ten problem prosze o pomoc i porady,z gory oczywiscie dziekuje za pomoc.[/quote']

Ja miałem podobny problem jak handlarz z allegro wysłał mi czujniki od e39 i je założyłem. Pykać pykały, błędu nie generowały ale też nie działały. Wymieniłem na oryginały od e46 i wszystko śmiga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...