Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec

Jak w temacie postanowiliśmy poprawić konkurencyjność na forum jeśli chodzi o zakup nowych części zamiennych do BMW zarówno oryginalnych jak i zamienników.

Funkcjonowało to będzie na zasadzie podobnej jak do tej pory w Silesii czyli :

-Potencjalny kupujący podaje we wspólnym temacie obowiązkowo VIN swojego auta + numer części jaką chce kupić

-A firmy które zaprosiliśmy do udziału w tym przedsięwzięciu podają swoje ceny + ewentualny koszt wysyłki

-Ostatecznie kupujący sam wybiera dostawcę bo ma kilka ofert do wyboru dzięki czemu może kupić najtaniej

-Dodatkowym udogodnieniem jest to , że kalkulację z kilku firm tej samej części ma w jednym miejscu przez co oszczędza na czasie

Rozwiązanie o tyle sprawiedliwie , że każdy ma wybór a nie promujemy tylko i wyłącznie jedną firmę.

Na dniach powinniśmy wprowadzić te zmiany na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
pomysl nie glupi, a jest ktos poza Silesia PARTS ?

Jak na razie Silesia + 2 firmy wysyłkowe + 2 firmy z Wrocławia , ostatecznie ogarniemy to w ciągu kilku dni i założymy nowy dział na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

konkurencja dobra rzecz,ale nowe firmy muszą duuużo zoferować,żeby mnie,starego dziadkowoza,do siebie przekonać(niekoniecznie jest to cena,liczy się sporo rzeczy),Silesia mnie do siebie przekonała,jak dla mnie pełna profeska,a nie lubie zmieniać przyzwyczajeń,oczywiście zmiane oceniam na plus,ale czy firma,która okaże się niesolidna(teoretyzuje)wyleci z forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Ale absolutnie nie zamierzamy zdyskredytować w jakikolwiek sposób Silesii , po prostu chcemy dać alternatywę dla forumowiczów a nie tylko promować jedną firmę :)

Ostatnio rozmawiałem z kilkoma osobami z forum i niestety albo stety robią zakupy w innych firmach niż Silesia bo oferują te same warunki wysyłki a ceny są niższe :)

Więc niech zapanuje zdrowa konkurencja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

nie no,oczywiście popieram,im większy wybór,tym lepiej,może nawet zmobilizuje to Silesie do lepszej oferty?:lol:twierdze tylko,że na swoją marke,nowe (na forum)firmy,muszą zapracować,bo Silesia wysoko postawiła im poprzeczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dostaniesz przepustnice u konkurencji 50zl taniej to tez bedziesz tak pisac? Konkurencja tez potrafi zamowic kuriera i paczke wyslac, to nie sztuka :mrgreen:

Ja zamawialem raz w Silesi i cenie ich za fachowa obsluge i doradztwo nawet juz po kupnie i dlatego bede w stanie doplacic kilka/kilkanascie zlotych zeby u nich kupic wiec o Silesie sie nie martwcie bo sobie poradzi no chyba, ze naprawde konkurencja bedzie miala hurtowe ceny :shock: takie 5zl taniej to wiecie, zostaje u siebie, no ale jak powiedza 50zl taniej przy 1000zl no to robi sie sumka, chociaz Silesia na przepustnice tez mi dala swietna cene, ciekaw jestem co by wymyslila konkurencja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
czas pokaze jak i co sie bedzie dzialo...

nie spinalbym sie tak na waszym miejscu

Dokładnie tak jak Tazunio napisał , czas pokaże , przecież może się okazać że konkurencja będzie za słaba do Silesii i wciąż będziecie tylko u nich kupować :) .... nikt nikogo do niczego nie zmusza , po prostu ideą jest alternatywa przy zakupie a to u kogo zostawisz swoje pieniądze to wyłącznie Twoja sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...