Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ZASTANAWIAM się nad zmianą nagłośnienia w mojej e46. Jako że w tej dziedzinie nie jestem najmocniejszy ( ale wiem że nagłośnienie e BMW jest bardzo chkuogwe) zwracam się o pomoc. Nie ukrywa że chciałbym to wszystko podpiąć pod standardowe radio ( wyciągnięcie wyjścia RCA) + zmieniarka sd/usb. Dlaczego chce to podpiąć pod ori radio? Już wyjaśniam estetyka nie che psuć wyglądu kokpitu. Myślałem również o kupnie radyjka i rozłączeniu go i umieszczeniu panela radia np w popielniczce. Ale znowu w takiej opcji zależało by mi na multifunkcji, a wtedy trzeba wydać 1000zł na alpine ( żeby go potem schować, trochę głupi pomysł). Nie mam jakiś konkretnych propozycji co do głośników ( nie ukrywam że marzy mi się morel tempo 6 albo jakieś focale, ale zejdźmy na ziemie). Myślałem o zrobieniu samego przodu + wygłuszenie, dodatkowo wyciągnąć głośniki z tylnej pułki + subwoofer do bagażnika. A wszystko to podpięte pod wzmacniacz. Co o tej wizji myślicie?? Może jakieś propozycje?? Teraz o najmniej przyjemnej kwestii budżet nie będę chciał przeznaczyć więcej niż 1500-1800zł na wszystko ( w cenie jest zawarta zmieniarka sd/usb) I teraz pojawia się moje pytanie czy warto pchać się z taką kasą w audio (chciałbym żeby to ładnie grało) czy poprostu kupić sobie zmieniareczke jakieś głośniki na przód bez wzmacniacza, żeby to jako tako grało. Pozdrawiam i proszę o pomoc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zaprawdę trudny aczkolwiek i dla mnie ciekawy. Sam będę zainteresowany zmianami bo w istocie jak piszesz seria w E46 nie gra. Też planuje żeby to jakoś zmodernizować ale nie mam zamiaru 16:9 wywalić nawet dla alpiny.

Poczekam na rozwiniecie tematu dodam że sporo jest wiadomości na ten temat na elektroda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz radio u siebie ( z którego roku ) bo słyszałem ,że w poliftowych radiach są wyjścia gdzie możesz sobie podłączyć usb , do tego wyciągasz sobie sygnał z tylnych głośników na wzmachol , ze wzmacniacza na suba i głośniki tylne , dokupujesz tylko głośniki na przód , np Sinusline 2-way ze zwrotnicami i to wszystko kosztuje mniej więcej 300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...