Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oferta - BMW 320 - Witam,mam do sprzedania bmw 320 , 150KM na vanosie,silnik suchy bez wycieków (nie widział gazu!),zawieszenie nie wybite,wszystko spra

a co sądzicie o tej jak za takie pieniądze?

maska grill ma inny odcień i błotnik jest lekko wgięty,progi i podłoga cała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

własnie środka nic,silnik jest wsadzony m50b20 bez vanosa i z tego co wyczytałem po vinie to jest to rocznik grudzień 92 a nie 93 a czy ktoś moze mi rozkodawać pełny vin?

własciciel twierdził przez telefon ze jest z 93r.

Edytowane przez latopyrz22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ta dużo gorzej wygląda na żywca pewnie jeszcze bardziej , widać że zaniedbana :drool:

ale jak pilne to zleci na cenie koła kosztują kanapy też lipton , wypas słaby , gała out o takie moje zdanie :P

Edytowane przez mariusz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tą sztukę obejrzeć i myślałem ze gość zaraz wyłapie po prostu po pysku.tak roz***anego auta to naprawdę dawno nie widziałem,zgniłe ,podarte,powgniatane,a z silnika leci gdzie sie tylko da,i w dodatku nie kompletna,sama podsufitka miała gdzieś na pewno około 40szt wkrętów.po mojej wizycie gość od razu wycofał ogłoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tą sztukę obejrzeć i myślałem ze gość zaraz wyłapie po prostu po pysku.tak roz***anego auta to naprawdę dawno nie widziałem,zgniłe ,podarte,powgniatane,a z silnika leci gdzie sie tylko da,i w dodatku nie kompletna,sama podsufitka miała gdzieś na pewno około 40szt wkrętów.po mojej wizycie gość od razu wycofał ogłoszenie.

Zabiłeś w nim ostatnia nadzieje na sprzedaż. Będziesz miał go na sumieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...