Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja sie tylko zastanawiam czego Ty oczekujesz po autach za 5 tysiecy :D , chcesz miec w faktycznie bardzo dobrym stanie to bez 20 nawet nie podchodz a i szukania bedzie z rok :)

Sorki ale nie kumam twojego postu:roll:pytanie_bmw za dwie dychy e36 chyba M3:4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angola za 2 dychy kupi.

ciekawe co to bedzie za angol :D chyba taki ktory ma 250-300 tys przebiegu prawie ze torowego i 250-260 koni z 320. zdrowy anglik to 4-5 tys funtow do zaplacenia NA MIEJSCU , BEZ POSREDNIKOW i do tego dolicz sobie koszt transportu pozniej dolicz sobie koszt przekladki rejestracji to jest 10 tys , i zeby to auto w miaro sie trzymalo kupy to 10 tys trzeba w nie wlozyc typu hamulce , gumy zawieszenia , drazki , laczniki itd. a wiadomo ze w M3 , kwoty sa 4x 325/328 . wiec zakladajac nawet kupno za 20 anglika przekladka rejestracja + ogarniecie podstaw to jest i tak 40 tysi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co to bedzie za angol :D chyba taki ktory ma 250-300 tys przebiegu prawie ze torowego i 250-260 koni z 320. zdrowy anglik to 4-5 tys funtow do zaplacenia NA MIEJSCU , BEZ POSREDNIKOW i do tego dolicz sobie koszt transportu pozniej dolicz sobie koszt przekladki rejestracji to jest 10 tys , i zeby to auto w miaro sie trzymalo kupy to 10 tys trzeba w nie wlozyc typu hamulce , gumy zawieszenia , drazki , laczniki itd. a wiadomo ze w M3 , kwoty sa 4x 325/328 . wiec zakladajac nawet kupno za 20 anglika przekladka rejestracja + ogarniecie podstaw to jest i tak 40 tysi :D

Kto Ci takuch bzdur naopowiadal

Wysłane z mojego GT-N7000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci takuch bzdur naopowiadal

Wysłane z mojego GT-N7000

ale jak juz mamy rozmawiac to prosilbym o jakies kontr argumenty a nie proby zrobienia glupiego , moze tak zapytam sledzisz rynek Angielski ? bo ja tak i to na bierzaco jak jest jakas FAJNA ZDROWA eMka to kosztuje różnie ale od 4 nawet do 6,5 tys funtow , policz sobie koszta transportu , rejestracji i jak to w takim aucie zawsze jest cos do zrobienia a ja raczej naleze do ludzi co nie oszczedzaja na aucie i chca miec w jak najlepszym stanie samochod i tyle mi wyszlo po szybkich wyliczeniach ktore nie mowie ze sa bezbledne bo na zastanowienie sie poswiecilem z 10-15 sekund.

no chyba ze Ty nalezysz do osob ktore twierdza ze da sie kupic zdrowa eMke za 15-20 tysi z kierownica po lewej stronie :) no to w takim razie uwazam ze dyskusja jest zbedna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW 320i 1995 rok LPG (2541449023) - motoAllegro

Witam znalazłem coś takiego,warto się tym zainteresować?

Oferta - BMW 320 - Witam. Mam do zaoferowania samochód marki BMW. Autko sprawuje się bez zarzutów sztywna, bez jakichkolwiek luzów, itp. Założona jeszcze to ale nie wiem jakoś automat mnie nie przekonuje

Edytowane przez latopyrz22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to wina tych brewek, ale wygląda, jakby prawy róg maski był niżej, niż lewy.

Poproś o normalne zdjęcia, bo po tych ***** widać - wtedy się zobaczy.

W każdym razie za takie pieniądze powinieneś już znaleźć coś, co nie rozpadnie się od głośniejszego pierdnięcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to wina tych brewek, ale wygląda, jakby prawy róg maski był niżej, niż lewy.

Poproś o normalne zdjęcia, bo po tych ***** widać - wtedy się zobaczy.

W każdym razie za takie pieniądze powinieneś już znaleźć coś, co nie rozpadnie się od głośniejszego pierdnięcia :D

spoko napisałem do gościa o więcej fotek teraz czekam czy mi podeśle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW 320i 1995 rok LPG (2541449023) - motoAllegro

Witam byłem zobaczyć to BMW i progów pod listwami w niej nie ma,nadkola tylne były poszerzone ale nie udolnie ponieważ odchodzi szpachel i trzeba wstawiać reperaturki, butla gazu z 2004r a w dowodzie gaz z 2008r.silnik czysty nigdzie wycieków nie widziałem ale przy przy gazowaniu było słychać vanosa. tak ogólnie to ładnie wizualnie sie prezentowała.Ale z gosciem co do ceny sie nie dogadałem i lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno aby auto z tego rocznika było igłą,ale to tylko rdza zawsze można coś z tym zrobić .latopyrz22 słuchaj doskładaj sobie sianka i w okolicach 7 max 8 tyś kupisz naprawdę fajną sztukę bmw_1nie ma co sobie głowy zawracać czymś tanim bo zazwyczaj trzeba będzie wpakować w to jeszcze ze 2 tyś aby miało ręce i nogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdżąc i patrząc na te co oglądałem to jestem w szoku ,bo za swoją qp to powinienem o niebo więcej wziąć w stosunku do tych cen,jak swoją zakupiłem to z pęcherzem na tylnym nadkolu i po 2 latach z nim ją sprzedałem ,a te co są w tej samej cenie co sprzedałem to zgniłe są.

Znalazłem jeszcze taką która mi się podoba ale daleko i nie wiem czy warto jest ryzykować wyjazd

BMW E36 COUPE (2544685833) - motoAllegro

powiem jeszce tak z komisu auta mnie nie interesują(nie miłe przeżycia po zakupie BMW z komisu) ,woj.raczej łódzkie ,wielkopolska wchodzi w grę.

Pojemność 2.0l w qp

Edytowane przez latopyrz22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...