Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wydech boski.

Ruda na błotnikach i nie tylko - ciekawe, jak podłoga.

Lakier na drzwiach kierowcy coś mi się nie widzi, zresztą ich kształt też.

Ogólnie widać, że jest poobijana i odrapana, choć zdjęcia robione tak, by to ukryć.

Po fotelu kierownika widać, że przebieg jest duuuuużo większy - chyba jeszcze raz taki, jak na liczniku.

Podjedź, jak masz blisko - posłuchaj silnika, przejedź się, zajrzyj pod spód, depnij i sprawdź, czy się nie dławi i czy równo idzie i równo hamuje.

Jak będzie ok, to się potarguj - ale jeśli nie będzie chciał spuścić z ceny, to bym odpuścił, bo więcej, jak 4k bym za nią nie dał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem coś za tania jak na rocznik i wyposażenie no chyba, że:

lampy allegro tuning pewnie nie dlatego że ładniejsze ale była składana po dzwonie po kosztach co widać po spasowaniu lewego błotnika z maską,

widać rudzielca na prawym błotniku i drzwiach kierowcy,

ta gazolina też jakoś nadzwyczaj wyeksponowana więc kto wie jaki "magik" ją zakładał,

no o prawym tyle nie ma co pisać bo wszystko widać no i tak ogólnie to te zdjęcia raczej tak "niewyraźnie" robione

ale oglądnąć zawsze warto i zweryfikować stan

Edytowane przez wisnia1419
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadałem z gosciem i powiedział ze klima jest dołożona i ze włącza sie z przycisku koło siedzeń podgrzewanych.Lakier jest porysowany,usunięte listwy boczne,podsufitka do podklejenia, i gaz założony rok temu.a gośc niechce nawet złotówki opuscić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadałem z gosciem i powiedział ze klima jest dołożona i ze włącza sie z przycisku koło siedzeń podgrzewanych.Lakier jest porysowany,usunięte listwy boczne,podsufitka do podklejenia, i gaz założony rok temu.a gośc niechce nawet złotówki opuscić.

A powiedział Ci, że jest już chyba pięćsetnym właścicielem tego auta? Jak miała syf w środku, tak dalej ma - jedynie fotele sporty doszły, bo były zwykłe. Pojawia się na alledrogo co jakiś czas, za każdym razem u kogo innego - odstrzel z miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedział Ci, że jest już chyba pięćsetnym właścicielem tego auta? Jak miała syf w środku, tak dalej ma - jedynie fotele sporty doszły, bo były zwykłe. Pojawia się na alledrogo co jakiś czas, za każdym razem u kogo innego - odstrzel z miejsca.

jak z typem (nie właścicielem)gadałem to ma ją 1,5 roku i on w niej silnik wymieniał,ale gosc jest podejrzany bo mówił ze sprzedaje na prosbę kolegi bo własciciel nie ma czasu bo na TIR-ach jeżdzi.

To sobie ja odpuszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to taka zbieżność, ale oglądałem kiedyś taką - z tym 3?? klapie bagajera.

Zapytaj jak długo ją ma - jeśli kupił ją pod koniec 2010 roku, albo na początku 2011, to będzie na pewno ta, którą oglądałem zanim kupiłem swoją: Tapicerka była zniszczona i poplamiona, jakby auto było po powodzi - tu ewidentnie widać nową

Stacyjka była uszkodzona - kluczyk się kręcił w kółko.

Światła i wydech do zmiany.

Klapa bagażnika i maska nie zgrywały się z resztą karoserii i w tej jest tak samo - bądź bardzo ostrożny, bo tamto, to było padło okrutne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to taka zbieżność, ale oglądałem kiedyś taką - z tym 3?? klapie bagajera.

Zapytaj jak długo ją ma - jeśli kupił ją pod koniec 2010 roku, albo na początku 2011, to będzie na pewno ta, którą oglądałem zanim kupiłem swoją: Tapicerka była zniszczona i poplamiona, jakby auto było po powodzi - tu ewidentnie widać nową

Stacyjka była uszkodzona - kluczyk się kręcił w kółko.

Światła i wydech do zmiany.

Klapa bagażnika i maska nie zgrywały się z resztą karoserii i w tej jest tak samo - bądź bardzo ostrożny, bo tamto, to było padło okrutne!

A w razie jakbym sie wybrał ją obejżeć to na co zwrócic szczególną uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracać uwagę należy na wszystko jednak wiele może umknąć naszej uwadze jeśli chcemy coś kupić. Wizualnie wygląda dobrze jednak przydał by się miernik lakieru. Zwróć uwagę na blachy, szczeliny miedzy elementami. Praca silnika na PB i na LPG jeśli będzie możliwość zerknij na spód auta. I nie nabieraj się na teksty chwalące bo wiadomo że sprzedawca będzie chciał się jej pozbyć i będzie chwalił swój towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha właśnie 3 dni temu kolesiowi zerwał sie pasek rozrządu a gościu od którego kupił zapewniał ze nie dawno wymieniał na szczęście w Passacie b3 silnik jest bezkolizyjny czy jakoś tak i wczoraj po założeniu nowego paska samochód normalnie odpalił i jeździ a co by było gdyby to był inny silnik a chciał zaoszczędzić 30zl na pasku i 1,5 godz roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kupując u nas auto jesteśmy narażeni na to że sprzedający nie do końca jest z nami trzcinowy , luki prawne na to pozwalają w Niemczech taka opcja by już nie przeszła koleś 200 tys razy by się zastanowił zanim by sprzedał niesprawny tak do końca samochód.

Widzisz moja przyjechała z Francji i też miała być nie bita itd a już na dzień dzisiejszy wiem ze był wymieniany błotnik i zderzak przedni + nadkole jak będę zmieniał zderzaki i zawieche pewnie jeszcze znajdę parę ciekawostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...