Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Będę zakładać podtlenek LPG i dzwoniłem do Jeszkowic AUTOGAZ A.Z Montaż ? Serwis instalacji gazowych LPG Wrocław Jelcz-Laskowice Oława .

Właściciel zna dzikiego, mordulca (BMW corsa) i zaproponował mi taką ofertę:

-diagnostyka silnika przed montażem instalacji która składać się będzie z:

1. STAG 4

2. wtryski Regfast do 150km ja mam ok 118km

3. butla w koło 55L

4. wlew pod klapką paliwa

a wszystko za jedyne 2,5zł

co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może znajdziesz gdzieś instalkę na tych samych klamotach taniej , ale ja polecam gościa bo jest fachowcem .... profi montaż to podstawa :)

Ja jestem bardzo zadowolony z instalki w BMWCorsie , tankować i jechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chiccoo najważniejszy jest przy zakładaniu gazu u specyalistufff "czysty montaż". Tzn. założyć instalację tak żeby wyrządzić jak najmniej szkód (wiadomo, że w podłodze dziurę będziesz musiał wyciąć i przynajmniej trzy w nadwoziu wywiercić) np nie gódź się na wieszanie miedzi na mocowaniach wkrętami do podłogi- niech gostek wykorzystuje oryginalne uchwyty i oryginalne otwory gwinty itd. Zażycz sobie zabezpieczenie antykorozyjne wszystkich uszkodzonych miejsc blacharki (odtłuścić i poliuretan)

klapka pod wlew dzisiaj to żadna Ameryka- ja sobie klapkę pod wlew wymyślałem ze 4 lata temu sam (ktoś gdzieś od kogoś słyszał że koś gdzieś coś takiego za xxx zł ma)i działa do tej pory. Koszt 40zł

Sam mam BRC i cóż tu powiedzieć... złe nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chiccoo najważniejszy jest przy zakładaniu gazu u specyalistufff "czysty montaż". Tzn. założyć instalację tak żeby wyrządzić jak najmniej szkód (wiadomo, że w podłodze dziurę będziesz musiał wyciąć i przynajmniej trzy w nadwoziu wywiercić) np nie gódź się na wieszanie miedzi na mocowaniach wkrętami do podłogi- niech gostek wykorzystuje oryginalne uchwyty i oryginalne otwory gwinty itd. Zażycz sobie zabezpieczenie antykorozyjne wszystkich uszkodzonych miejsc blacharki (odtłuścić i poliuretan)

klapka pod wlew dzisiaj to żadna Ameryka- ja sobie klapkę pod wlew wymyślałem ze 4 lata temu sam (ktoś gdzieś od kogoś słyszał że koś gdzieś coś takiego za xxx zł ma)i działa do tej pory. Koszt 40zł

Sam mam BRC i cóż tu powiedzieć... złe nie jest

Wujek koleś u którego będzie Chiccoo zakładał gaz zna się na prawdę na tej robocie gwarantuję tobie ze takiej lypy on nie odstawi:lol:happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja nie wiem co Wy robicie? Kazdy mu poleca instalke, a nawet nie wiecie jaki reduktor ma do niej isc, pojedzie gosciu i zalozy sobie instalke. Za miesiac okaze sie, ze reduktor kaszana.. Rozumiem, ze gosciu moze sie znac, ale czegos co pochodzi z OMVL do BMW bym nie zalozyl - to budzetowka. Ja bym do tego auta zalozyl Hana 2000 czerwone, reduktor AC-R01. Stag jest ok, ale bralbym 300+. Ludzie slysza slowo Stag i mysla, ze to gotowy super zestaw. Niestety - stag to tylko centralka, warto sie dowiedziec co wchodzi w sklad reszty komponentow.. To co wymienilem to 2800-2900zl. Pamietaj o swietej zasadzie, zaloz porzadnie, jezdzij taniej.

Ogolnie tego Pana kojarze z lpg-forum.pl i nikt nie narzekal na niego.

Zreszta:

http://lpg-forum.pl

Spytaj sie tutaj o swoje auto.

Boruta dla Ciebie tez bedzie to swietny zestaw, wejdzcie na to forum, zalozcie temat, dopytajcie sie. To nic nie kosztuje, a ludzie tam naprawde sie znaja. A jak gazownikowi powiecie, ze chcecie Hana, a on dalej bedzie wciskal swoje.. To juz wiecie co ma na stanie, ja sie raz wpieprzylem w gaz, dlatego Was ostrzegam..

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ale to wiele nie kosztuje podjechać do warsztatu jednego czy nawet czterech dowiedzieć się co proponują jakie maja centy i kropka.

Chris podaje linka do forum od gazu poczytajcie lub zadajcie pytanie.

Boruta na LPG zawsze jest spadek mocy adekwatny do instalacji i silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

Zupełnie sie nie zgadzam. Prosze nie pisać głupot wyssanych z palca. Jeśli instalacja jest lepsza moc może być wyższa. Zależy od strojenia. Jeśli dobrej jakości moc może być równa. Jeśli instalacja jest tak tania, że właściciel podciera d*pe szkłem to wtedy spadek mocy jest.

Dużo zależy od tego ile gazownik wkłada serca w prace. Jeśli w pół dnia auto jest gotowe to jak dla mnie leci na ilośc. Wiem że instalacje dobrze robi się dwa bite dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...