Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Noszę się z zamiarem założenia alarmu do samochodu, ale zastanawiam się czy szukać oryginalnego, choć wydaje mi się, że może być ciężko z dostępnością części, natomiast druga opcja to alarm z allegro:

motoAllegro

Tylko pytanie czy ktoś montował te wynalazki w swoich samochodach i jak one się sprawują. Jeśli chodzi o oryginał to prosiłbym o wypunktowanie wszystkich części które mogą być potrzebne. Wiem że wszystkie schematy i części są w internecie (np bmwfans.info) ale wolałbym o rozpiskę kogoś kto może się w to bawił. Z tego co wyczytałem to instalka powinna być poprowadzona w aucie choć wolałbym o nakierowanie jak to sprawdzić namacalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcjonalność a zarazem ce4na alarmu zależy od Ciebie tylko. Jeśli chcesz mieć sam alarm to proszę ALARM BMW E30, E32, E34, E36, E39, Z3 (2517570400) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej..

Myślę iż powiem zaspokoić Twoje potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
chyba nie ale jak taki alarm ucieknie z auta to będą inne problemy

heh to już nie twój problem tylko tego kogo dopadnie :)

ja w swoim aucie korzystam z fabrycznego a dodatkowo mam tylko zabudowany wyłącznik sensorowy i to wystarcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc jak będą chcieli ukraść auto to ukradną więc żadne alarmy czy zabezpieczenia nie pomogą

bodajże w zeszłym roku do Wrocławia przyjechał BENTLEY na pokaz dla fotoreporterów najnowszy model wart ponad milion złotych i w nocy go ukradli niby strzeżony niby alarmy namierzanie satelitarne nic nie pomogło po prostu zniknął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc jak będą chcieli ukraść auto to ukradną więc żadne alarmy czy zabezpieczenia nie pomogą

bodajże w zeszłym roku do Wrocławia przyjechał BENTLEY na pokaz dla fotoreporterów najnowszy model wart ponad milion złotych i w nocy go ukradli niby strzeżony niby alarmy namierzanie satelitarne nic nie pomogło po prostu zniknął

wszystko się da ukraść ale jeżeli chodzi o nasze podstarzałe beemki to takich zabezpieczeń nie potrzeba takie cuś to raczej amatorzy biorą na części i wystarcza do fabrycznego własne zabezpieczenie bo alarmy standardowe mają już rozpracowane a jak założysz sam zabezpieczenie to też jest do obejścia ale to trwa a czas dla złodzieja jest decydujący pójdzie tam gdzie jest łatwiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...