Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z tylną elektryką

Miałem korby,a dołożyłem elektryke

Wszystkie kable i wtyczki już były.Po podłaczeniu wszystko działa oprócz "pełnego" podnoszenia szyb

mianowicie,aby podnieść szyby di końca muszę kilkukrotnie po kawałku je podnosić.

podnoszą sie o kilka cm i stają nawet przy przyciśniętym przycisku.

Może brakuje mi jakiegoś sterownika czy cóś.

Pozdrawiam Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu jest za ciasno. Dobrze spasowałeś silniczki z prowadnicami i mechanizmempytanie_bmw Niestety dokładki mają to do siebie. Jeśli będzie ciasno, moduł odłącza prąd do silniczka, zabezpieczając go przed uszkodzeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm (ramiona) od elektrycznych ma inne mocowanie do drzwi niż mechanizm od korbki.

Pod mechanizm elektryczny otwory są gotowe-zwróciłeś uwagę podczas montażu że wykorzystujesz otwór który nie był używany przy poprzednim mechaniźmie?

Posprawdzaj wyłączniki krańcowe i przy zdjętym boczku zobacz czy nie przyciera gdzieś lub nie są pogięte ramiona,ślizgi przesmaruj.

Może też i styki w module komfortu trzeba będzie przelutować(zimne luty).

Szyba normalnie jedzie do góry i staje?czy stopniowo zmula silnik i wtedy staje?

Czy w owej instalacji miałeś na wiązce takie małe moduły (jak pudełko zapałek mocowane na dwa wkręty ?)po jednym na drzwi?koloru czarnego?Może masz niepełną tą instalkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dawce

I napewno jest w tych co trzeba otworach zanitowane

Nic nie haczy,ani nie ma oporów

poprostu po 5cm staje(w góre)i tak co równe 5cm(mierzyłem metrówką)

Instalacja była w aucie zaślepiona i spięta trytytkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...