Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

kolego ale napisz dokładniej do jakiego auta chcesz zamontować tej bayer, jaki silnik, jaka turbina, bo z tego co mi wiadomo montuje się to Praktycznie tylko w silniku z turbodoładowaniem, majacy za zadanie podczas gdy przepustnica będzie zamknięta powietrze pompowane przez turbosprężarkę (która jest dalej na obrotach), wylatuje przez zawór upustowy. Zapobiega zwiększaniu ciśnienia w układzie, które może mieć zły wpływ na układ i może przyczynić się do uszkodzenia turbosprężarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam w planach zakup i podlaczenie blowoff, tylko nie wiem w jaki sposub i czy sam dam rade to zrobic??..

Jeszcze jedno moze i ktos podeslac jakis nie drogi zestawik tego cuda? i wytlumaczyc na czym to polega chodzi o dzialania.

innymi slowy nie masz o tym zielonego pojecia , a chcesz zakupic i zamontowac ciekawa opcja ..... heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
innymi slowy nie masz o tym zielonego pojecia , a chcesz zakupic i zamontowac ciekawa opcja ..... heh

co w tym takiego ? Kolega widzial/slyszal spodobało sie a ze sie nie zna pyta ludzi ktorzy moga cos o tym wiedziec ? wiesz wszystko i nigdy o nic nie pytasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tdsserek mial to w swoim kombiaku. Niestety dokladnie niebylo opisane na jakiej zasadzie to dziala aby niebylo utraty mocy w dieslu. Wiem ze byl jakis uklad, ktory odpowiednio sterowal blow off'em. Koszt dla potencjalnego klienta byl 500zl z zaworem HKS'a. Mowie tu o TDSie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co w tym takiego ? Kolega widzial/slyszal spodobało sie a ze sie nie zna pyta ludzi ktorzy moga cos o tym wiedziec ? wiesz wszystko i nigdy o nic nie pytasz ?

Nie wtym rzecz ,, Prosciej bylo by napisac ,, sluchajcie jest takie i takie szpejo co to jest i czym sie je , i po co sie je montuje, czy jest sens montowania w dieslu / benzynie" Gdzybym wszystko wiedzial , gral bym w lotto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...