Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

[ATTACH=CONFIG]23002[/ATTACH]

Skradziono nam BMW E36 M3! Liczymy na Waszą pomoc!popłyneła PUZ Drift Team

cytuję tekst z fb a że nienawidzę tego komu by to nie poszło

Skradziono nam BMW E36 M3! Liczymy na Waszą pomoc!

Zaktualizowano 8 godzin(y) temu

Kochani, w nocy z 6 na 7 listopada, z naszego placu przed warsztatem Power Ultimate Zone, w Lubiczu Dolnym k. Torunia, skradziono BMW E36 M3 Cabrio, którą obejrzeć możecie na zdjęciach. Jeśli możecie nam w jakikolwiek sposób pomóc, widzieliście to auto lub wiecie co się z nim dzieje prosimy o kontakt pod numerem telefonu 790 243 000. Jeśli nie wiecie, prosimy udostępniać galerię, może ktoś będzie coś na ten temat wiedział!

Skradziono nam BMW E36 M3! Liczymy na Waszą pomoc! | Facebook

Edytowane przez mariusz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że odpowiedzialność za furę spada na zakład i to oni za to bekną, jak się nie znajdzie :(

Szkoda ??? Nie wiem jak podchodzisz do sprawy ? oddajesz do mechanika gdzie okazuje się, że nie ma twojej fury ??? to do kogo pretensje ??? Jeżeli ktoś bierze auto do siebie to rówież odpowiada za nie ... już widze jak właściciel macha na to ręką :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ??? Nie wiem jak podchodzisz do sprawy ? oddajesz do mechanika gdzie okazuje się, że nie ma twojej fury ??? to do kogo pretensje ??? Jeżeli ktoś bierze auto do siebie to rówież odpowiada za nie ... już widze jak właściciel macha na to ręką :bag:

Zluzuj warkocze, bo wytrzeszczu dostajesz. Według Ciebie powinienem powiedzieć "dobrze Wam tak, ch*je"?

Szkoda warsztatu, bo jego opinia na tym ucierpi, a pracowali na swoją opinię i pozycję na rynku uczciwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda warsztatu, bo jego opinia na tym ucierpi, a pracowali na swoją opinię i pozycję na rynku uczciwie.

Nobody chyba opierasz się na opinii sprzed 6 lat :)

Teraz to jest fabryka słapów i dobry biznes , gdzie podstawą to wrzucić graty z anglika poskręcać drutem i wypchnąć za bramę ... czemu tak ? ... bo oni już nie będą naprawiali tego auta ... niech się inni martwią , poczytaj na forach jak wygląda teraz swapowanie u PUZa a jak wyglądało kiedyś jak zaczynał w garażu :)

Co do Cabrio to zawsze szkoda furaka że ktoś go podpierdzielił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nobody chyba opierasz się na opinii sprzed 6 lat :)

Teraz to jest fabryka słapów i dobry biznes , gdzie podstawą to wrzucić graty z anglika poskręcać drutem i wypchnąć za bramę ... czemu tak ? ... bo oni już nie będą naprawiali tego auta ... niech się inni martwią , poczytaj na forach jak wygląda teraz swapowanie u PUZa a jak wyglądało kiedyś jak zaczynał w garażu :)

Co do Cabrio to zawsze szkoda furaka że ktoś go podpierdzielił.

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem lolol

Swapami interesowałem się kiedyś i właśnie o nich słyszałem dużo dobrego i do nich miałem też najbliżej... Póki nie dowiedziałem się, że Korona jest z Rybnika, czyli zaraz obok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee.... dla mnie to jakaś fikcja. Albo jakiś małolat sobie pożyczył żeby sobie po latać bokami i porzucił auto. Jak już biorą auto to znika na amen, co to pociąć taką e36 jeden dobry wieczór, dobra fleksa i ogień. Albo na prawdę jacyś amatorzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nietypowo się to skończyło :) właściciel pewnie do teraz nie może uwierzyć :bmwsexemofg3:

Zluzuj warkocze, bo wytrzeszczu dostajesz.

Co do ciśnienie to się nie martw - nie zawracam sobie głowy takimi spostrzeżeniami ... tylko zejdźmy na ziemie. Jumną Ci fure, a Ty się zastanawiasz nad "reputacją zakładu" ? chciałbym to zobaczyć. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...