Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonilem do serwisu o cene przeplywki mam koncowke 527 ale powiedzieli mi ze teraz jest 529 a cena :shock::shock::shock::shock::shock: 340 +VAT EURO!!!

a to filmik dzisiejszy po odpieci przeplywki. Zadnej roznicy nie odczulem.

E46 problem przeplywka - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj sprawdziłem jak to jedzie z odpieta przepływką i jest jeszcze gorzej niż z nią -- u mnie jest tak że czasami jak jade na 4 czy 5 biegu przy 60km/h i depne to słabo idzie a za 2 minuty robie to samo to czuć że to ma jakieś konie --sprawdziłem własnie na odpietej przepływce i moc jest stale taka sama LIPNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pare fotek z inpy dzisiaj.

[ATTACH=CONFIG]23356[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23357[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23358[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23359[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23360[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23361[/ATTACH]

Dodam ze zdjecia robione na postoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]23362[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23363[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]23364[/ATTACH]

Za chwile dodam filmik z postoju i z jazdy czekam tylko az sie z uploaduje. Teraz nie wiem czy problemem braku mocy odpowiada przeplywka? Jakie testy jescze przeprowadzic? Dzisiaj oddaje laptopa (bo pozyczylem, u mnie Windows 7). Dajcie znac co jeszcze sprawdzic, prosze.

E46 inpa na postoju - YouTube

E46 inpa podczas jazdy - YouTube

Edytowane przez Jabol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w moim przypadku jak tak się działo, podłączyłem do kompa i nic nie pokazywało i wymieniłem przepływke i autko śmiga aż miło. Na kompie nie pokazało błędów bo przepływka niby chodziła ale nie do końca tak jak powinna dlatego błędy nie wyskakiwały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj nagralem. Co dziwne te dwa bledy dzisiaj wystapily po raz pierwszy. Dodam ze zamowilem juz nowe wezyki podcisnienia silikonowe. Zamienilem elektrozawor od turbo z EGR i nic. Co do przeplywki to mam z koncowka 527. Bylem na gwarancji w komisie i mowili ze wymienili i adaptowali ale czy czasem juz nie robia 527 a zamias niej idzie 529?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...