Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ma ktoś jakiś realny pomysł albo sam montował radio 2 DIN do swojej e 36

próbowałem komputer dać na sam dół sterownik od klima-troniku też niżej nad komputer i w miejsce normalnego radia (pod nim był klima-tronik) zamontować radio 2 DINowe

okazało się że radio ma aż 17 cm ( nie kojarzyć ze średnią krajową penisa ) głębokości więc na dół też nie wejdzie ponieważ w miejscu gdzie był sterownik od klimy jest ledwo 8-9 cm

za tym jest (chyba) tunel powietrza do nawiewów no i nie będę robił w nim dziur :)

czy zostało mi tylko jak mówi moja żona -szukaj sobie innego radia 1 DINowego !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[video=youtube;H-jzP1hpLME]

Jak masz klimatronic to powinno wejść gorzej jakbyś miał zwykłego manuala wtedy raczej się nie dało tego upchnąć bo linki przeszkadzały.

Ktoś na forum montował taki wynalazek , ważna też była głębokość samego radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj z NEMem zabrałem się za wycinanie pod radio ( NEM bardzo dziękuje za pomoc )

w sumie nie ma tragedii później podłączyliśmy radio wszystko pięknie grało :(

stwierdziłem że tunel zaślepię w sobotę bo już ciemno radio wsadzone świetnie sobie gra sterownik od klimy kable wiszą i nie włożony do końca więc w czasie jazdy (odwoziłem NEMa do domu) zdążył tylko krzyknąć NIE RUSZAJ !!!

KUR***A SPALIŁEM RADIO !!!!! (kupiłem używkę która działała)

więc jak ktoś chcę takie coś robić to niech nic nie rusza puki wszystko do końca nie będzie zrobione poizolowane i zamontowane bo niecierpliwość i brak czasu zakończył mój dzień wielkim smutkiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tygodniu dam do kolesia niby gościu ogarnięty tylko zależy jakie będzie miał chęci do naprawy no i co padło wstępnie przez tel powiedział objawy padniętego procesora ale też tak sobie myślę że to może być regulator napięcia takie coś kiedyś mi padło w telewizorze philipsa że się załączał na sekundę i gasł tutaj to trwa około 5-10 sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...