Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj trochę podziałałem z radyjkiem no i wstępnie to jakoś wygląda ale jeszcze bardzo dużo roboty

przede wszystkim dobrze wyciąć ramkę pod radio no i montaż sterownika klimy tam to już duży problem

przestawiłem czujnik klimy i przy montażu lekko haczyło okazało się że o stelaż który trzyma te plastiki w środku

P1120624.JPGP1120626.JPGP1120628.JPGP1120630.JPGP1120632.JPGP1120633.JPGP1120638.JPGZdj%C4%99cie0890.jpgZdj%C4%99cie0891.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to walę do Ciebie po pomoc :wink::drunk:

jak będziesz montował to zapraszam ale dużo roboty

a co do radia to cała stacja multimedialna

o takie coś :)

Zenec ZE-MC292 - Car Audio Sklep - AudioSklep.pl

tylko antenę do nawi i telewizji oraz kamerę cofania już szukam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudek, coś to radyjko nie weszło w otwór? Trochę odstaje jeszcze?

to są jak to się mówi zdjęcia poglądowe :)

to jest na razie tylko tak założona ramka puki wszystkiego nie dokończe ale jak widzisz pogoda lipa więc się nie chcę może w tygodniu coś porobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie będe zakłądał nowego tematu tylko dorzucę się tutaj z pytaniem, otóż nie mam dzwięku w radiu(takie z tv i navi mały wyświetlacz), czy jeżeli wyciągne te radio i włożę normalne radio 1din to czy będę miał dzwięk czy też nie bedzie, bo intalacja idzie itak przez tuner ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie będe zakłądał nowego tematu tylko dorzucę się tutaj z pytaniem, otóż nie mam dzwięku w radiu(takie z tv i navi mały wyświetlacz), czy jeżeli wyciągne te radio i włożę normalne radio 1din to czy będę miał dzwięk czy też nie bedzie, bo intalacja idzie itak przez tuner ?

podejrzewam że padła ci końcówka mocy na radyjku znajdź jakiegoś gościa co ogarnia temat i niech ci sprawdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz zadałeś zagadkę samo radio w konsoli to sterownik reszta jest jak napisałeś. Myślę ze nie będzie. Co rozumiesz przez normalne radio masz na myśli seryjne czy jakiegoś Paioniera ??

Ogólnie to myślałem o takim radiu z wysuwanym wyświetlaczem. Konkretnych firm jeszcze nie oglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz i jesteś z Wrocławia lub okolic mam do sprzedania radyjko prawie nówka z pełnym okablowaniem na wyświetlaczu folia stan idealny gwarancja jeszcze 4 lata

na dniach zrobię fotki i wystawie do sprzedania cena jaką chcę to 800 zł

radyjko to XZENT 7012

jak coś to pisz ma PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie jak zrobić takiego moda w 46 bo i umnie chcę takie cosik wstawić kupiłem już radyjko ramke zewnętrzną też tylko czytałęm że trzeba wyciąć otwór w nagrzewnicy i kombinować zęby działało ogrzewanie na nogi robił ktoś już taką przekładkę na 2 din w e46?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak widziałem tą strone ale to nie jest dokońca idealne roziązanie bo właśnie ta klapka co pokazałeś jest zamknięta a druga reaguje więc idzie tylko na nogi kierowcy a ja chcę zrobić żęby było regulowane tak jak orginalnie znalazłęm jeden taki temat ciekawy łądnie fotorelacje zrobione podam link dla tych co będą chcieli zrobić to w e46

Wicks' E46 M3 Build. DC Audio, Hertz, Fosgate, . Initial SPL Meter Results with the DC5K! - Member Rides & Builds -- Show off your whip, Show off your System! - SMD Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...