Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam do sprzedania swoje e46 auto. aktualnie niema go na żadnych aukcjach w internecie. Skopiuje poniżej opis z ostatniej aukcji auta i linki do zdjec. ( przepraszam za kopie opisu ale sie napociłem zeby dokładnie wszystko opisac)

Niestety przebywam za granicą do 18.02.13 ale zainteresowanym auto pokaze zaufana osoba - auto stoi w garażu.

Cena 27,5 tys

tu zdjęcia

Galeria zdjęć aukcji Allegro - BMW 330D Galerie Allegro.pl

Galeria zdjęć aukcji Allegro - Galerie Allegro.pl

wystawiam do sprzedania BMW e46. Jest to moje oczko w głowie, auto w stanie bliskim ideału a w porownaniu do innych e46 perfekcyjnym. Autko wrecz pedantycznie zadbane i mocno dofinansowane. Jestem wieloletnim miłosnikiem marki, wiec wiem jak o nie dbac. Nie upalany , nie męczony turbo zawsze rozgrzane i schłodzone. Jezdzone z głową.

Auto ma zalozone 17" fabryczne felgi z oponami zimowymi (zdjecia byly robione na kołach letnich- których aukcja nie dotyczy)

Ponizej postaram sie jak najdokładniej opisac auto:

Dane podstawowe:

Model - BMW E46 330dA model poliftowy

wersja nadwozia EUROPA - sedan

Kolor - srebrny metaliczny

Rok produkcji i rejestracji - 2002

Wersja silnika - 3.0 Diesel common rail - 184 km

Skrzynia biegów - automatyczna, adaptacyjna Steptronic

Napęd- koła tylne

Numer VIN - WBAER91080KG81012

Przebieg- 161 tys km

Wyposażenie :

Skórzana tapicerka czarna

Drewno szlachetne

Klimatyzacja dwustrefowa

AIRBAG x 6

Reflektory ksenonowe - soczewkowe

Nawigacja GPS tzw Duza navi

Parktronic tył

Kierownica Skórzana "M" z pełnym sterowaniem

Podgrzewane fotele

Radio ze zmieniarką na 6 płyt cd

Tempomat

Elektryczne szyby , lusterka, dach

Szyberdach szklany

Lusterko wsteczne samosciemniajace

halogeny

Wspomaganie i regulacja kierownicy w 2 płaszczyznach

welurowe dywaniki

i pewnie wiele innych

Wyposażenie dodatkowe ( nie wynikające z numeru VIN):

Czarna podsufitka "M"

Zestaw białych kierunkowskazów

spoiler tylnej klapy "M"

Końcówki wydechu ze stali nierdzewnej

Zawieszenie gwintowane TA technik

Felgi aluminiowe 17" fabryczne z zimowymi oponami

Opis szczegółowy

Historia auta.

Auto zostało wyprodukowane w roku 2002 i zakupione w salonie w niemczech. Poruszał sie nim tylko jeden właściciel. Sprowadzone do Polski w maju tego roku z przebiegiem 156tys km. Jest to przebieg potwierdzony ksiązką serwisowa i histora dostepna w serwisie (dostepna w ASO BMW). Do auta jest komplet ksiązek, instrukcji i wszystkie 4 ( tak cztery !) kluczyki. Auto po przywiezieniu do Polski zostało zarejestrowane w kraju przezemnie- jestem pierwszym właścicielem w kraju a drugim wogóle. Autko (za mojej kadencji) było garazowane i wiecej stało niz jezdziło. Zrobiłem nim tylko 5 tys km. Aktualny stan licznika to 161 tys i jest on w 100% prawdziwy za co ręcze- świadcza o tym nie tylko dokumenty, historie serwisowe ale rowniez stan.

Stan blacharsko- lakierniczy.

Auto jest w 100% bezwypadkowe !!! wszystkie elementy blacharskie sa oryginalne, nie byly wymieniane, nic nie bylo odkrecane z nadwozia- nie ma sladów kluczy srubach np blotnikow, takie elementy jak lampy sa oryginalne fabryczne nie maja polamanych plastikow, naklejki na pasie przednim takze sa oryginalne! To swiadczy o bezwypadkowosci auta. Jedynie na dwoch elementach zostala polozona nowa warstwa lakieru- Maska i prawy błotnik. Zostalo to zrobione w niemczech, nie ma roznic lakieru wyglada fabrycznie, nie ma tam rowniez szpachli!!! Cale auto bylo badane czujnikiem lakieru i zachowuje wartosci w okolicach 120-170 mikronow jedynie na wspomnianych elementach warstwa jest podwojna ok 300m ale rownomierna co oznacza ze nie byl klepany a jedynie ponownie polakierowany ( tak jak pisalem wczesniej nie byl nawet odkrecany, a lamby sa oryginalne).

Lakier jest w swietnym stanie nie posiada wiekszych skaz czy rys (nowy nie jest wiec jakas ryske sie znajdzie)

Silnik i skrzynia biegow:

jednostka niezawodna, w pełni sprawna. Wymienione swiezo filtr powietrza oraz weglowy filtr kabinowy,olej pełny syntetyk Castrol takze świeży , nie kopci wogóle nawet przy maksymalnym przyspieszaniu. Stan silnika pefekcyjny. Skrzynia przerzuca gładko bez szarpnieć wręcz niewyczuwalnie.

Zawieszenie:

Po przyjezdzie do polski zostal zrobiony pełny przeglad zawieszenia w serwsie ///Majewski BMW serwis w Brzegu opolskim. Zostały wymienione gumy tylnego zawieszenia, przedniego zawieszenia, łączniki sabilizatorów wszystko loemferder ( nie uznaje tzw zamienników). Amortyzatory ( jeszcze fabryczne!!!) zostały zastąpione zawieszeniem gwintowanym TA Technik. w 100% sprawne zawieszenie nie wymaga zadnych nakładów- bo wszystko nowe

Wnętrze:

Skórzana tapicerka nie jest popekana ani podarta, skórzana kierownica ma strukture i nie błyszczy sie we wnętrzu wszystko działa. Chodniczki sa welurowe oryginalne w stanie fabrycznym. W środku nie było palone! Popielniczka jak nowa.

W bagazniku wszystko na miejscu- pełny zestaw kłuczy oryginalnych, fabryczny lewarek, klin koło wszystko tak jak wypuscila fabryka! Akumulator rowniez oryginalny BMW biały !!!

Podsumowanie:

Oferta jest skierowana do milosnikow BMW i ludzi zmeczonych ogladaniem wyszpachlowanych igielek od dziadka z podarta kierownica przy 200tys km :)Jezeli szukasz auta bezwypadkowego z malym przebiegiem i pedantycznie zadbanego to napewno sie nie rozczarujesz ( sam szukalem przez pół roku). Auto nie wymaga zadnych inwestycji wszystko działa i daje ogromna przyjemnosc z jazdy.

tel 500866086

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...