Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

No i poszukiwanie idzie pelna para ;] . Zdecydowalem, ze numero uno na liscie to bedzie dobra blacha, a nie piec. Silnik mozna pozniej wymienic na b25 jesli sie bedzie chcialo, nawet instalka LPG jezeli bedzie na b20 zostanie, wiec duzo roboty ani kasy nie pochlonie, a szukajac wsrod silnikow 2.0 - jest o wiele wiekszy wybor.

Wymagania to dach panoramiczny, klima, manual i ABS. Dobra blacha i ogolny stan samochodu jako zadbany poszukiwany.

Znalazlem takie dwa cacka:

Niby raytasik srarytasik, ale np mieszek od zmainy biegow wyglada jakby king kong go gwalcil, niemniej, blacha i reszta wygalda na przyzwoity stan.

http://tablica.pl/oferta/bmw-520i-e-34-touring-CID5-ID20pSR.html#c2400b6dad;r:;s:

I tutaj jest cos co zwrocilo moja uwage. Koles mowi, ze naprawde nie ma do czego sie doczepic. Tam instalka jest chyba stag z tego co pamietam, podloga zdrowa, progi tez. Ogolnie wart zainteresowania..

http://tablica.pl/oferta/super-bmw-kombi-gaz-CID5-ID2aOtW.html#c2400b6dad;r:;s:

Jak wam sie widza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczorem powinienem miec wiecej fot tej z bydgoszcza, lacznie z nr VIN. Jedyna ruda to dwie bomble za tylnym kolem. Koles potwierdzil - progi i podloga czysta. Instalka Stag 300. Butla w kole, jedyny minus to wlew w zderzaku. Ja nie wiem, ze ludzie lubia tak dziurawic te samochody od zewnatrz..

Dzisiaj jedzie na przeglad, wiec od dzisiaj wazny na kolejny rok..

Edytowane przez woz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak zapytam z innej beczki;co masz zamiar osiągnąć sprzedając 540 i szukając nowego wozu??wymagania masz widzę dosyć spore, co byś nie kupił to będziesz ładował kasę ,żeby była igła... po sprzedaży swojego wozu i kupnie drugiego zostanie ci z 10 koła , z których częśc pewnie władujesz w nowy nabytek... jak potrzeba ci taniego dupowozu to sobie kup corse za parę złotych ,a 540 trzymaj w garażu na niedzielne przejażdzki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wozu ,zawsze są jakieś wyjścia ,nie siedzę w twojej kieszeni ,więc nie wiem co sie w niej dzieje ,ale moim zdaniem na dłuzszą mete sprzedaz tego auta i kupno e 34 to będzie bardziej kosztowne rozwiązanie...

ja oczywiście życzę ci jak najlepiej!!!:)bmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jak jest, ale jezeli moge to chce e34 i wiem do jakiego budzetu moge sobie pozwolic zakup + koszta doprowadzenia samochodu do porzadku. Dlatego temat nie byl czy powienienem kupic corse czy e34, tylko temat zwiazany z poszukiwaniem egzemplarza ktory bedzie jezdzil i nie wyniesie mnie wiecej niz 10tys +-

,masz kryzys to kup corce albo coś innego za 3-4 tys bo w e34 bedziesz ładował tylko kase i na jedno wyjdzie

Nie do konca. Mysle ze e34 do 5-6tys + 4-5tys zeby doprowadzic do porzadku zeby jezdzila jest jak najbardziej realne. Z czasem finanse sie poprawia, to i pole manewru z modami. A Wy panowie jesli mielibyscie okolo 10tys do wydania na samochod, kupiilibyscie corse?

..Taaa, tak myslalem.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy panowie jesli mielibyscie okolo 10tys do wydania na samochod, kupiilibyscie corse?

..Taaa, tak myslalem.. :roll:

jeśli szukałbym taniego dupowozu do Wrocka ,to czemu nie...

choc na twoim miejscu popatrzyłbym na np .a4 ,[przynajmniej bez kłopotów z korozją ,której sie obawiasz w przypadku e34],poza tym auto wygodne i w tym budżecie sporo młodsze od e34...

koniec OT. pozdrawiam:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale juz tych e34 przegryzlem troche i tak naprawde z kazdego bylem zadowolony. Wiem, ze jak sie trafi dobrze to potrafi byc naprawde wdziecznym autem, i takiego wlasnie szukam. Mysle, ze jesli znajde zadbana sztuke do okolo 6tys, 4-5 wloze zeby doprowadzic do porzadku to napewno bedzie dobrze sluzyla i dalsze wydatki to beda tylko i wylacznie jezeli sytuacjua sie poprawi i pozwoli mi na jakies drobne modzenie, ale jestem pewien ze w tej kwocie ktora moge obecnie przeznaczyc, jestem w stanie zlepic dosc niezawodny samochod ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

a nie myślałeś o czymś takim?kupić na "przetrzymanie",nie pakować kasy,jeździć,np to

Oferta - BMW 520 - Witam. Do zaoferowania mam BMW E39 z 2000 roku o dynamicznym silniku 150 konnym, który pracuje bez zarzutów. Wymienione zostały filt

w tym roczniku silnik TU naprawde daje rade,a i cena przy sprzedaży(jak staniesz na nogi,poszukasz konkretu)jakaś tam będzie z tego rocznika

nie mówię nawet o tym konkretnym aucie,to tylko przykład,ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche chlopakow rozumiem, wozu jakby nie bylo to jest juz sytuacja cykliczna ;) co jakis czas szukasz dupowozu i ladujesz z jakas V'ka w garqazu ktora pozniej doprowadzasz do stanu za konkretna kase,

I know, zawsze bylo to silniejsze ode mnie lolol lolol

Tym razem jest to jednak nieco inna sytuacja. Nie jest to spowodowane jakimis widzimisiami lub zwykla checia zmiany, tylko raczej sytuacja. Po prostu potrzebuje kasy i tyle.

Gdybym mial zwykla e34 to bym napewno nie pchal, bo sprzedac za 10-12 po to zeby kupic za 6 i wpakowac 4 to nie ma jakiegokolwiek sensu, ale kiedy potrzebuje kasy to sprzedac za 20 i wydac 10 na zwyklaka w dobrym stanie, to wydaje mi sie sensownym i jedynym wyjsciem..

Zobaczymy, szukam i mam nadzieje ze cos sie wkrotce trafi ladnego.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...