Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

siemka,

szukam nowego Telewizora,

jednak czesto ogladam filmy w necie i chcialbym aby mial pelny dostep do internetu,

niby sa telewizory z dostepem - ale z regoly to dostep ograniczony do aplikacji udostepionych przez producenta,

ja chcialbym aby telewizor posiadal normalna przegladarke i podstawowe sterowniki sluzace do ogladania filmow w necie

slyszalem cos o panasonicach, ale stycznosci nie mialem, a i obsluga w sklepach wie w sumie nie za duzo,

moze jest ktos na forum kto interesuje sie tematem i mogl by cos doradzic

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panasonic viera TX-L47ET5B

47 cali

3D

pełny dostęp do internetu,wyszukiwarka googla

wbudowany wi-fi

możliwość bezpośredniego podłączenia klawiatury i myszy

4xHDMI

3XUSB

karty SD

ethernet

i pare innych wejść/wyjść

ogólnie od jakiegoś czasu używam,i jestem zadowolony

Edytowane przez dirty.73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kupowałem TOSHIBA 100 Hz 40cali z internetem w bardzo dobrej cenie jest np. w rtv euro agd zobacz na stronie możesz tam zarezerwować i odebrać w dowolnym sklepie.Ja brałem z przedłużoną gwarancją na 5lat bo tak bezpiecznie nawet od uszkodzeń w domu :)

Mogę polecić bo piękny obraz i internet zbiera z routera bezprzewodowej sieci w domu pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka,

szukam nowego Telewizora,

jednak czesto ogladam filmy w necie i chcialbym aby mial pelny dostep do internetu,

.....

pozdro

Kolego tazunio przydały by się jakieś "widełki" do porady - cena, rozmiar, może firma :?:

Niedawno kupiłem mamie LED'a 32" (bo akurat tylko taki się mieścił we wnękę segmentu) niby "szajsung" ale ma to co trzeba.

Model UE32ES5500WXXH, ale może interesuje Cię większy więc UE37... lub UE46... lub UE50...

To na co zwróciłem uwagę w tym modelu to właśnie "browser internetowy" (złącze ethernet RJ45), dedykowane złącze USB 2.0 do zewnętrznych dysków HDD 3,5" o zwiększonej obciążalności (będzie na co miała mama nagrywać swoje seriale) i aż 3 złacza HDMI. Oczywiście to nie wszystko ale mnie a raczej dla mojej mamy aż nad to.

Z tego co prześledziłem wcześniej na necie to seria "5xxx" w większości przypadków posiada dostęp do internetu po ethernecie a już od serii "6" - WiFi. No chyba że mierzysz wyżej - coś 3D, z wyższej półki.

Jest w czym wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dirty, a na portalach typu ekino.pl lub kinomaniak.tv mozna cos obejrzec ?

dziala to plynnie ?

Taz,nie wiem,tam trzeba się rejestrować?to bym sprawdził,ja zazwyczaj pobieram sobie kompem na pendraka ,i dopiero oglądam,napewno nie obsługue rvmb czy jakoś tak,a pozatym,nie miałem problemów z avi,xvid i takie tam,ogólnie nie znam się za bardzo na tym,ściągam i oglądam:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dirty, wez zarejestruj sie na kinomaniak.tv (bez oplat) i sprobuj wlaczyc film, albo nawet kilka, jesli beda chodzic plynnie (tzn. nie bedzie efektu "klatka po klatce") to wszystko wiem ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są problemy,raczej nic z tego nie będzie,na niektórych filmach wyskakuje missing plug-in,a niektóre może by poszły,ale wyskakują jakieś podstrony,i nie umię tego ogarnąć,przeglądarka chyba za słaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Panowie, mam Telewizor TOSHIBA z internetem. Na ipli filmy dziłaja. A gdy wejde np. na Gry - Społeczność cda.pl i wlącze jakis film to wyskakuje błąd lub przenosi mnie na inna strone i leci reklama i nic nie moge zrobic.

Czy da sie do TV wgrac jakies kodeki, sterowniki itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...