Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przymierzam się do kupna swojej pierwszej Bumy mianowicie e30 cupe:lol:

Samochód piękny zawsze taki chciałem mieć. ALE no właśnie ale;)

Na wstępie powiem, że zamierzam przeznaczyć większą ilość pieniędzy na ten samochód a mianowicie SWAP;)

Planuję kupić budę i samochód dawce a silnik jaki chcę tam upchnąć to M60B30 (zostałem zahipnotyzowany przez e34 brata z tym motorem)

Jednak temat założony nie z tej przyczyny. Nie znalazłem na forum postu rozwiązującego mój problem.

Chcę zmienić deskę rozdzielczą. Seryjna w e30 do mnie nie przemawia mimo wszystko jest zbyt kwadratowa. Myślałem o desce z e36 lub e46. Samochód będzie robiony od podstaw więc wg mnie większym problemem będzie jej włożenie niż podpięcie kabli. Czy łatwiej i czy wg można byłoby założyć klimatyzację? Ktoś wspomniał że upchnął deskę właśnie od e36 miał wrzucić fotki ale temat ucichł. A może pokroić oryginalną deskę i coś posklejać?

Jeżeli ktoś ma coś podobnego w swojej bumie proszę o fotki i bardzo bym prosił o rozsądne opinie i burzliwą dyskusję;)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko sie nie obraź ale jak dla mnie to podchodzi juz pod wiejski tuning....

e30 jest klasykiem i trzeba do tej deski przywyknąć poprostu:)lub flokiem jak koledzy piszą:)

powiem ci ze jesli władujesz m60 do tej budy to nie bedziesz patrzył ze masz deske kanciasta. tylko bedzesz czerpał przyjemnsc z jazdy i super osiągów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze ze fajna sprawa;)

Jezeli chodzi o wiejski tuning moge sie zgodzić pod warunkiem ze zrobi to jakas lama i bedzie wyglądało jak psu z gardła wyjęte. Skoro w e36 czy e46 wyglada dobrze to nie widzę problemu poza montażem;) ale tylko pytam może ktoś to zrobił i podzieli sie efektem pracy;) klasyczna buda z mocnym moto i odswiezonym wnętrzem;) (sory za brak pl znaków klikam z tel)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę o tym flokowaniu i szczerze powiedziawszy to mnie przekonaliście. Wygląda to mega zajefajnie! Jeżeli bym flokował to na pewno całe wnętrze i dodatkowo myślałem o dodaniu stacji dokującej do iPhone w desce rozdzielczej;D

Można się pobawić w modyfikację a flok ładnie pokryje wszystko;)

Nie pozostało nic innego jak zbierać szmal na e30 i modyfikację do niej a lista robi się coraz dłuższa;)

Edytowane przez maly01496
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...