Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=pompa+wspomagania+bmw+e36

Przy odpalaniu, skręcaniu, podczas jazdy, gdy stoi ruszając kierownicą strasznie wydaje dziwny dźwięk:

a). byłem w serwisie - dolali oleju do wspomagania - nie pomogło

b). mam bmw e36 1.9 ti benzyna 96r silnik m44

c).

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=pompa+wspomagania+bmw+e36

używana, jaka będzie pasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że dzwoniłem już to kilkunastu osób z allegro i każdego jak się pytam, to może z dwie osoby coś tam wiedzą ale nie są na 100% pewne, a kto może lepiej się znać jak nie wy? :P

Pomożecie? Konkretny link do Allegro, widziałem po 50zł, tak żeby wyszło do 70-80zł z przesyłką.

Model BMW: E36 318ti Compact 96r/03, silnik m44, wersja Europejska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa wspomagania BMW E36 1.8is 140km (3218400732) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Pogadać dobrze pewnie by jeszcze z dyszke zszedł z ceny a ta bankowo będzie pasowała.Tu masz jeszcze potwierdzone info od czego pasuje wsród 4 cylindrówek bo 6 mają inne pompy żebys czasem nie kupił

Pasują wszystkie pompy od czterech-cylindrów,gdzie był pasek wielorowkowy,czyli zaczynając od silników M43(1,6 oraz 1,8)

Bez silników M40i M42,gdzie jest zwykły pasek klinowy.

Edytowane przez grzesiek84
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kupiłem jakiś niemiecki zamiennik i kupa straszna,chcę oddać do regeneracji moją Luk`a,a po rozkręceniu widzę,że ma wyrobione te płaszczyzny w których pracuje wirnik.Poza tym możliwe jest również,że zawór pompy jest do wymiany a sam zawór ok 200zł ponoć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...