Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam pytanie o pakiecie m technik 2. Ze wzgledu ze trudno juz zdobyc oryginalne zderzaki czy listwy boczne na drzwi (a jak sa to za kosmiczne pieniadze), to tu jest moje pytanie czy ktos z panstwa mial okazcje sie spotkac z calym body kitem z allegro ? bmw e30 m-technik mtech2 mt2 coupe motorsport (3252593750) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Chcialbym wiedziec czy to wogole jakos pasuje i jak wyglada montaz tego kitu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to są zamienniki zwane wytłoczkami często nie mają mocowań,uchwytów itp. jeśli masz jakiegoś cierpliwego blacharza,który to będzie składał i pasował to kup tylko może być dużo rzeźby ale to Twój wybór.

Ale pamiętaj,że może cię więcej podliczyć za zabawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klamka, kibel i do piekła :twisted:

Takie rzeczy to kupują do e30 zrobionych pod drift - lekkie i tanie w naprawie - w 30min posklejasz elementy i możesz znowu ładnym autem wyjechać na tor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp. Czyli rozumiem ze to kibel. Ale zawsze warto sie zapytac, to widze ze albo najlepiej uzbierac troche kasy i kupic oryginalnego m technika lub pozostac przy tym co mam ;) a macie jakies propozycje jak mozna fajnie zrobic e30 ? bo moja becie robie aktualnie od podstaw i dlatego tyle pytan..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie jakies propozycje jak mozna fajnie zrobic e30 ? bo moja becie robie aktualnie od podstaw i dlatego tyle pytan..

Jak najbliżej oryginału. Do tego ładna felga i gotowe.

E30 nie trzeba modzić żeby wyglądało. Ono wyglada samo z siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak lijo pisze, nad e30 nie trzeba się zbytnio pocić żeby wyglądała. Spójrz właśnie choćby na jego e30, kaczmara (kaczmar_e30) czy taza (tazunio). Moim zdaniem jedne z najpiekniejszych e30'stek jakie jeżdżą po tym globie. ;-)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...