Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Wszystkim :)

Chcę założyć do w.w. auta gaz i chciałem się Was poradzić, jakie podzespoły wybrać do tego i czy polecicie mi jakiś warsztat we Wro do tego zadania.

Co do reduktorów myślałem o scorpion ST albo zavoli zeta S, wtryskiwacze valtek albo hana i do tego np. STAG 300. Chciałbym, żeby był zapas mocy na tych częściach - patrząc przyszłościowo :)

I jeszcze mam pytanie, jak podwójny vanos znosi gaz? pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zależy czy chcesz oszczędzać na założeniu lpg czy nie...

Ja polecam Ci założyć dwa zavoli zeta N aby był zapas mocy.Są mało awaryjne.

Co do wtrysków to porównałeś niebo a ziemie...Hana to jedne z najlepszych wtrysków lpg...

Valteki są dobre ale nie do takiego motoru bo nie wyrabiają z czasami wtrysków.

Ja przy 2.5 benzynie mam jeden zavoli S i daje radę.Wtryski mam valteki ale nie są precyzyjne do silników takich jak mamy.

Więc bierz hany jeśli będziesz chciał oszczędzić to bierz jeden reduktor zavoli zeta S i wtryski chociaż OMVL REG FAST aby to dobrze jeździło.

Zrób sobie wlew odkręcany pod klapką od pb oczywiście.

Jak założysz dwa zavoli zeta N i hany to będziesz miał wypas bmw_1 oczywiście jak wszystko będzie cacy założone i ustawione...

Na foto masz jak mają być dysze w kolektorze zamontowane foto jest do góry nogami więc widzisz,że muszą być pod kontem aby dobrze gaz docierał.

Edytowane przez Georgii
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak reszta chłopaków, ale zagadaj do woz'a (nick woz) ma takiego magika od gazu co tak go zamontowal że ciezko doszukac się pod maska czy jest podtlenek. I jak kolega wczesniej pisal, korek przy wlewie paliwa. To tak jeśli chodzi o kwestie estetyczne. ;-)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszczędzać jakoś specjalnie nie chcę, bo wychodzę z założenia, że lepiej raz wydać trochę więcej i mieć później święty spokój :) Poza tym od LPG oczekuję sprawności i osiągów w 99% pokrywających się z Pb :D To już chyba wiem co będzie założone, teraz tylko znaleźć odpowiednią osobę do tego zadania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...