Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro byłem i widziałem to napiszę żeby ktoś km nie robił (chyba że taki stan mu odpowiada):

1) Oferta - BMW 316 - Witam. Samochód bogato wyposażony klima, alarm, centralny zamek, poduszki, szyberdach, pełna elektryka. Silnik suchutki pali i prac - WBACG11090KD94910

Odniosę się tylko do blacharki bo jak zobaczyłem to odechciało mi się co innego sprawdzać - z jednego nadkola schodzi klar, z drugiego nie schodzi bo nie ma z czego :P, a tak poważnie to rdza zeżarła tak z 2-3 cm nadkola tylko frędzle blachy wiszą, dodatkowo z miejsca na lewarek wyłazi ruda że aż miło, początek i koniec progu (od nadkoli) frędzloza

2) http://otomoto.pl/bmw-316-compact-m-pakiet-C26427284.html- WBACG11070KJ03981

Auto mechanicznie ok, w środku też nieźle oprócz dziury w boczku kierowcy (podobno przy alcantrze tak jest - nie wiem ale widziałem już to w dwóch autach), nadwozie bez dziur ale na prawej podłużnicy odchodzi szpachla, na lewej nie odchodzi bo już dawno odpadła i została sama rdza, górna część podłużnicy wygląda jakby ją ktoś młotkiem klepał nie wiem czy to tak rdza zeżarła ale wygląda jak ślady po pijanym rowerzyście

PS.Miałem swoje e36 oddać na złom ale patrząc na to co oferuje rynekto nie widzę powodów żeby nie wystawić auta za 1,5-2 tys,żenua

Dziękuję za uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...