Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie...

jakim programem nagrywacie muzyke??

jakie płyty (firma model czy coś) używacie do tego

Jaką prędkością???

niemam już siły do mojej zmieniarki..... raz odtworzy a raz nie.. kumpel nagrywa swoje płyty to u mnie działają jakoś nawet...

czekam na wasze opinie..

dodam że mam zmieniarke Philipsa na 6cd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyziu wydaje mi się, że trzeba nagrywać na dobrej jakości płytach (Verbatim, Sony) z możliwie jak najniższą prędkością, zawsze tak robię i jeszcze nigdy nie miałem problemów z odczytaniem plików (Głównie nagrywam na MacOSX, ale wcześniej na windowsie również nic się nie działo)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio ja nagrywam NERO i nie mam żadnych problemów

co do płytek to tak jak piszą verbatim śmiało mogę polecić

ale moim zdaniem najważniejsza też jest prędkość nagrywania nie dawaj nigdy na maxa bo można płytkę przepalić czym niższa prędkość tym lepiej wtedy nawet płyty typu omega czy inne z marketu nie powinny mieć problemu z odtwarzaniem nagrywałem kiedyś ogrom płyt różnych firm nie tylko dla siebie i nie było problemów z odtwarzaniem filmów a muza to dużo prościej nagrywarka wypala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ty Dudek niemasz zmieniarki starej BMW która nie lubi z tego co widze płyt tańszych... :)

co do mniejszej prędkości to wiem ale nie każdy program ma małą prędkość... pobrałem tego szampona co Kosa polecił i zobaczejak płyciwo kupie:) dzięki Pany za Pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tymże niemoge dorwać dobrych płyt....

podlece do jakiegoś większego sklepu tupu real czy coś bo u mnie w mieście niemoge znaleźć nic... same noname CD

Jak co to słyszałem też, że płytki sony nadają się do takich operacji :) W razie co wbijaj do Namysłowa to przy okazji jakiegoś bronka łykniemy... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do siebie również nagrywam wszystko w NERO. Płytki przeważnie SONY lub Platinum. Na Verbatimie za wiele razy się przejechałem i odpuściłem je sobie. A z tego co kojarzę to bardziej właśnie +R pasują do większości sprzętu a i sprzęt je bardziej lubi niż właśnie -R.

Pozdro ajak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto widział płyty CD+R? Bo ja się z takimi w życiu nie spotkałem....

Hehe bo takich nie ma :) Pewnie chodziło o DVD+R lub DVD-R :) Ja u siebie nagrywam zawsze na CD-R Sony lub Verbatim, prędkość minimalna, nagrywam przez Windows Media Player i każda płytka śmiga bez problemu :D

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Tak jak mówią Dyziu i Krzysiek. Ja używam starego ale darmowego Ashampoo Burning Studio 6 FREE i tam wybieram "Utwórz Audio CD". Wrzucam piosenki, wypalam i jazda ;) śmiga aż miło.

A raczej śmigało dopóki zmieniarka nie zaczęła szwankować no ale to już inna historia którą zajmę się przy okazji wymiany tylnych amorów bo i tak trzeba zdjąć boczki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...